2733
2734
عنوان

ازشیرگرفتن دختریکسال ونه ماهم

13 بازدید | 8 پست
سلام دخترم خیلیزیادشیرمیخوره درحدی که درروزیک وعده هم غذانمیخوره دوروزه تصمیم گرفتم ازشیربگیرمش شایدغذابخوره صبح ازخواب بیدارمیشه میخوره۸صب.۶بدازظهروشب وقت خوابش خوبه بنظرتون یاکمترشیربدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم،من دخترمو هجده ماهگی از شیر گرفتم،فقط شیرمو میخورد،غذا هر چند روزی یه وعده،اینقدر شیر خوردو غذا نخورد که کم خونی شدید گرفت،دکتر گفت از شیر بگیرش،خودمم خیلی لاغر شده بودم بچه یه سالو نیم شیر سیرش نمیکرد،حالا دختر تو کهبیستو یک ماهسه کافیه،دوروبریای من کسایی که بچه هاشون غذا نمیخورن بیست یا بیستو یک و فوقش دو گرفتن از شیر
خدايا شكرت
در طول روز فقط سه بار شیر خودتو میخوره !؟ خب این که زیاد نیست البته یک سال و نه ماه شیر خودتو خورده خوبه که شیر پاستوریزه هم میخوره زیادم زود نیست واسه از شیر گرفتن
تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
تو که شیر خودتو سه بار میدی تعجبه غذا نمیخوره،حتما با شیشه اشتهاشو از بین میبری،حواست باشه دوست من شیشه هم مثل شیر میتونه اینقدر وابستگی ایجاد کنه که مثل شیر مانع غذا خوردنش بشه،شیشه رو فقط شبا بهش بده
خدايا شكرت
2740