2737
2739
عنوان

پرستار کودک

327 بازدید | 16 پست

خانوما پرستار کودک از کجا پیدا کنم؟برا ۵ ساعت در روز میخوام اونم صب تا ظهر

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچت چندسالشه؟

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

اگه بالای سه ساله مهد بذار

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید یکی که مطمئن باشه حتما انتخاب کنی از اشناها و اینا بپرس 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2731
بچت چندسالشه؟

دوتان یکی ۴ سال یکی ده ماه.نمیشه مهد

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
باید یکی که مطمئن باشه حتما انتخاب کنی از اشناها و اینا بپرس 

پرسیدم پیدا نشد

دوتان یکی ۴ سال یکی ده ماه.نمیشه مهد

اره برای ده ماهه سخته

مراکز نگهداری کودک و سالمند سرچ کن

2740
از موسسه هایی که پرستار میفرستن بگیر پدر بچه ها براشون پرستار گرفته فکر کنم از یه موسسه هست

اونا خیلییی هزینه بالا میگیرن

فکر نکنم خوب مطمئن هستن پرستار قبلیش میگفت ماهی 6 تومن میگیره بهمن پارسال از ساعت 10صبح میومد تا سا ...

خیلی عالیه من واسه ساعت۷/۵ صب تا۱ ظهر میخوام ادرس موسستون رو میدین لطفا

من نمیدونم چیه پدر بچه هام گرفته منو از خونه بیرون کرده دارم جدا میشم

خیلییی ناراحت شدم گلم انشاالله سر عقل بیاد و بری پیش بچه هات عزیزم

خیلی عالیه من واسه ساعت۷/۵ صب تا۱ ظهر میخوام ادرس موسستون رو میدین لطفا

میشه بدونم کدوم شهری شاید بتونم کمکی کنم ؟

بنده فقط به یک کلمه 5 حرفی اعتقاد دارم (( ص د ا ق ت )) اگر تو هم ایمان داری پس باید بگم انسانم ارزوست........اریا👌👌👌👌👌🌹
2706