2752
2734
عنوان

حاضر جوابی

335 بازدید | 17 پست

خواهر های گلم و استادهای دانا و توانا

بگید راهنمایی بفرمائید چه طور حاضر جواب باشیم در برابر حرف دیگران

یکی یه تیکه یا یه حرفی بهم میزنه تا چند وقت خود خوری میکنم که باید جوابش رو این میدادم یا اون میدادم

داغون میشم

لطفا راهنمایی بفرمائید

ذاتیه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظرم یک. جور استعداد درونی و خدادادی هست، نه اکتسابی

البته نیاز به تمرین و مطالعه زیاد داره برلی کسی که استعدادشو از اول نداشته

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....

بگو ادب حکم می‌کنه من چیزی نگم 

بلاخره شخصیت همه که مثل هم نیست 

بعدشم هرچی گفت فقط لبخند بزن و سر تکون بده و تایید کن😊

آنقدر حرصشون درمیاد 😂

داشتم لاغر میشدم که خدا یه فرشته داد بهم 🤭🥲❤️😊🥳🍃😍

چقد چاق شدی:اره ازون قصابی که استوخونتو میگیری گوشت شاممو میگیرم

چقد چرت میگی:جون برا تو میگم

اگه از نداشته هات مایه گذاشتی و گفت نداری که بدبخت:بابام/داداشم/شوهرم گفته هرچی دارم ماله تو

چقد زشتی:تو خونتون آینه دارین خودتم ببینی؟

لم دادم وسط یه بیخیالی مطلق..                                              کاربر جدید نیستم کاربری اولم@minalmpp..کاربری دوم@mannnamohamadi..کاربری سومم@دختره_نی_نی_یار...کاربری مشترکه با خواهرم مانا..فضای سایتو سمی نکنید تا یه تایم کوچیکی راحت بگذرونیم..باهم دیگه مهربون باشیم♥️🌈
من بهت میگم اشغال تو بهم چی میگی؟ یاغی و شجاع باش هر فحشی بلدی بهم بده متوجه سذی؟

اینجوری که بهش میگن بی شخصیت 

باید محترمانه جواب کوبنده بده

داشتم لاغر میشدم که خدا یه فرشته داد بهم 🤭🥲❤️😊🥳🍃😍

ذاتی که صد در صد قبول دارم ولی احساس میکنم با تمرین هم بشه،ولی نمیدونم چه کتابی بخونم یا از کجا

بعدش میترسم جواب بدم ادامه دار بشه بحثمون که من عاجز از حوصله هستم متاسفانه حوصله ی بحث ندارم

کتاب یا سایت یا گروهی برای آموزش و تمرین سراغ ندارید معرفی کنید؟ البته خیلی سایت ها رو گشتم چیز زیا ...

من یه رمان خوندم یه دختر حاضر جواب بود تو اون رمان منم از حرفاش خوشم میومد مینوشتم گاهی میخوندم بعد ی بار تو مدرسه با دوستم بحثم شد دقیقا اون حرفارو حفظ بودم گفتم😂 یکی دیگه از دوستامم شنیده بود با تعجب نگا کرد گفت چقدررر حاضر جوابی

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد