2737
2734
عنوان

دوستان آشنا به حقوق کمک لازم دارم

79 بازدید | 11 پست

مادر همسرم با رضایت کامل یه واحد آپارتمان رو وکالت بلاعزل به همسرم داد به خاطر اینکه تو عروسی ما طلای عروسیم رو سی سال پیش برداشته بود ....وقتی که این آپارتمان ۴۰ متری رو داد هدفش این بود که مدیون پسرش نباشه ولی بعد از مدتی به خانه دخترش رفت بود ...تحت شرایطی دختره متوجه میشه مادر شوهرم تحت تاثیر دخترش الان ادعا کرده که من وقتی به اسناد رفتم داروی روانگردان بهم داده بودن و حال خودم رو نمیدونستم، وکالت بلاعزل و اقرار نامه دادم حالا میخوام بدونم کسی میدونه این ادعا رو میتونه ثابت کنه

@724    

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاری نمیتونه بکنه چون محضر داره اگه یک درصد هم شک داشته باشه به موضوع وکالت نامه تنظیم نمیکنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
همه با یه کفن از این دنیا میریم حقی رو ناحق نکنید قد طلاهایی که برداشته به گرمشون درخواست طلا کن

طلا ها سی سال پیش برای عروسیم بود نه فاکتور دارم نه چیزی چطور ثابت کنم بعد همین خواهر شوهرم دقیقا یه خونه ۱۰۰ متری از پدر شوهر میگره ما بعد از مرگ ایشون متوجه میشیم

2738