2733
2734

یکم پیش قبل اینکه پسرامو ببرم بخوابونم. دیدم پسر بزرگم که ۱ ماه بعد میشه ۵ ساله  رفته رو یه صندلی که اصلاااا تعادل نداره (از این تا شوها)  که مسواکشو از بالای آینه دستشویی برداره. 

یعنی از اون موقع که صحنه رو دیدم سردرد شدم. 

یعنی اگه میوفتاد‌‌.... 

ای خداااا.. همه بچه ها رو از بلا دور کن و نگهشون دار😥🤲

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریض میکنی خودتو نکن  مث من نباش

حالا حامله هم هستم. یه فشاری اومد بهم. همه عضلاتم سفت شده

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2728
من وسط خواب بیداری پانیک میاد سراغم ...عزیزم لطفا مراقب خودت باش 

از نگرانی بچه؟

از نگرانی بچه؟

نه عزبزم من بچه ندارم ..من کلا خیلی روانی هستم .نگران عالمو ادم میشم ..ظهری خابیدم یهو تو خواب و بیداری گفتم نکنه داداشم نخاد درس بخونه ..پاشدم با چه ضربانه قلبی ..

دلتنگ بابا 
نه عزبزم من بچه ندارم ..من کلا خیلی روانی هستم .نگران عالمو ادم میشم ..ظهری خابیدم یهو تو خواب و بید ...

عزیزمممم.. شما دیگه خیلی حساس و نگرانین‌ 

ولی منم فک کنم دارم مثل شما میشم کم کم

2738