2737
2739
عنوان

نذر پدر شوهرم و بد شانسی من

27 بازدید | 103 پست
چند ماه پیش یه گره ای میوفته تو کار پدر شوهرم و از اونجا که حل شدن این مشکل خیلی براش مهم بوده پدر شوهرم نذر میکنه اگه گره از کارش وا شه ما یعنی منو خواهر شوهرمو جاریمو مادر شوهرمو ببره کربلا٬از اونجا که خودشو مادر شوهرم چندین بار رفتن کربلا دوست داشت مارو هم با خودش ببره.حالا خدارو شکر چند روز پیش متوجه شده که اون گره و مشکلی که داشت خدارو شکر حل شده و خواسته به نذرش عمل کنه و رفته بی خبر از ما ثبت نام کرده و اگه خدا بخواد ما هفته ی دیگه چهارشنبه یعنی 5 اسفند راهی کربلا میشیم.حالا این وسط بد شانسی من چیه؟من تو اقدام برا بارداری هستم ولی این ماه 2 بهمن پری شدم و از اونجا که دوره هام نامنظمه و همیشه چند روزی عقب میوفته من احتمال میدم اگه خدایی نکرده حامله نباشم(که ان شاءالله حامله ام و خودم خبر ندارم و بدون دغدغه میرم کربلا)موقع سفر پری بشم.حالا دوستای عزیزم ازتون میخوام راهنماییم کنید با این دو راهی که توش موندم چیکار کنم.از یه طرف نمیتونم قرص بخورم چون میترسم حامله باشم و خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد از یه طرفم دوست ندارم تو کربلا پری باشم اونوقت واقعا کوفتم میشه.به نظر شما بعد از اینکه فهمیدم حامله نیستم هم میشه برای نیومدن پری کاری کرد؟
عشق یعنی وقتی که دستاتو میگیرم مطمئن باشم که از خوشی میمیرم... (دخمل نازم آبان میاد بغل مامانی.خدایا شکرت)
مامان آیلین جون اگه روزی دوتا بخورم یعنی پری نمیشم؟
عشق یعنی وقتی که دستاتو میگیرم مطمئن باشم که از خوشی میمیرم... (دخمل نازم آبان میاد بغل مامانی.خدایا شکرت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ظهر رفتم آزمایش دادم قرار ساعت 7 جوابش حاضر بشه
من نگرانیم برا بعد جوابه که اگه باردتر نباشم از امروز که یه هفته مونده قرص بخورم افاقه میکنه یا نه
2740
میگه اگه حامله نبودم چطور جلوی پریود شدنو بگیرم دم پریودی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سنگ صبور جان ایشالا خدا بهت بهترشو قسمت کنه ولی خدایی پدر شوهر من خیلی خیلی خوبه