2733
2734
عنوان

روزه ام و بی بی چکم مثبت شد🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من باشم میگیرم اما با دکترت مشورت کن

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

مبارک باشع گلم ،منم پسرم رو تو ماه رمضون باردار شدم ،ولی بعدش دیگه نگرفتم روزه ،بازهم هر جور میدونی و مطمئنی به بچه ضرری نمیرسه پیش برو

چࢪا مث خودتون ࢪفتاࢪ میکنم بہتون بࢪ میخوࢪہ?¿:/
مشکلی هست. نباید بگیری . من دختر عمم باردار بود روزه گرفتم سقط شد بچه. بخور حالا که فهمیدی

البته صلاح خودت. من گردن نمیگیرم . ولی بخاطر بچه گفتم عزیزم 

یه سوال  روز تخمک گذاری اقدام کردی یرا بارداری؟ 

نه عزیزم اشکالی ندارده شیش روز دیگه که بیشتر نمونده فقط سعی کن افطار و سحری رو حتما بخوری 

واین که سعی کن غذا های مقوی بخوری منم دقیقا دو هفته بعد ماه رمضون متوجه شدم باردارم

2706