2752
2734
عنوان

دلم گرفته

88 بازدید | 11 پست

ما حدود ۱ ساله عروسی کردیم من با پدر شوهر مادر شوهرم خوبم خیلی دوستشون دارم بعد باهم دیگه خیلی خوب بودیم احترامشونو خیلی داشنم اونام منو خیلی دوست دارن بعد نمیدونم چیشده یه چند روزی شده فکر میکنم ناراحتن خونه ی ما کمتر میان همش خونه ی اون یکی پسرشون میرن با اینکه جاریم بهشون کم محلی میکنه اونارو قد من دوست نداره احترامشونو حفظ نمیکنه تازه خواهر شوهرمم همیشه میومد خونه ما حرف میزدیم باهم اما الان وو هفتس نیومده امشبم رفتیم خونه پدر شوهرم اصلا باهامون حرف نزدن با من و شوهرم پدر شوهری که انقد دوسش دارم باورم نمیشه خیلی ناراحتم چون دوسشون دارم ازشون توقع ندارم هیچ دلیلی خم نداره خیلی دلم گرفته دلم میخواد گریه کنم

باهامون حرف نزدن در حدی که شوهرم همش باهام حرف میزد و از این عملکردشون ناراحت شد بهم پاشو بریم چون میدونه من چقدر دلم بداشون تنگ میشه دوست ندارم کسی از دست من ناراحت شه اگه کسی یه ذره ازم دلگیر باشه انقدر فکر میکنم استرس میگیرم که نکنه اخلاقش با من عوض شه چیکار کنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوه چه حساسی ...مادرشوهرپدرشوهرمن برداشتن به همه جاریا خونه دادن اصلا عین خیالم نبود یعنی انگار وجود ...

میدونم چی میگی کم پیش میاد درکت میکنم خیلیا اینو میگن ولی ما شرایط منطقمون و فرهنگ خانوادگیمون ایجاب میکنه و از ته دل دوسشون دارم

میدونم چی میگی کم پیش میاد درکت میکنم خیلیا اینو میگن ولی ما شرایط منطقمون و فرهنگ خانوادگیمون ایجاب ...

آره دیگه پیششون میشینی باید اوکی باشی باهاشون ،اتفاقا شهر ماهم همه میگفتن خونه پدرشوهرت بشین حتی خیلی حاشیه ساختن اما من از اول گفتم مستاجری بهتره از خونه مفتی که هرروز توش یه چالش ایجاد بشه

آره دیگه پیششون میشینی باید اوکی باشی باهاشون ،اتفاقا شهر ماهم همه میگفتن خونه پدرشوهرت بشین حتی خیل ...

اره ماهم خانه پدر شوهرم هستیم تازه یدفعه خواهرشوهرم اومد نشست خونمون لام تا کام حرف نزد پاشد رفت

به نظرتون دفعه بعدی که اومدن بهشون کم محلی کنم بفهمن کیو از دست دادن یا مثل قبل باشم  بگو بخند ...

هرچی خودت واسه خودت با ارزش باشی اونا هم همونقدر بهت ارزش میزارن...بزار یک مقایسه کنم....من دوتا زندایی دارم ....یه زنداییم شره اگر یک نفر ندانسته حتی ذره ای بهش بی توجهی کنه طرفو از کرده ی خودش پشیمون میکنه ....در عوض زندایی کوچیکه هرچی توسرش میزنن بازم میگه میخنده احترام میزاره در مقابل بی احترامی مادربزرگم....بعد حالا تو یه جنعی باشیم که همه جمعن مادربزرگم همش به اون زندایی شره توجه و احترام میزاره و محبت میکنه که مورد قبولش باشه در عوض اون کوچیکه رو همیشه له میکنه ....زندایی بزرگم یه بی احترامیایی کرده به مادربزرگم بیا و ببین ...اما همیشه در ظاهر منتش رو میکشن چرا چون به خودش ارزش قائله

هرچی خودت واسه خودت با ارزش باشی اونا هم همونقدر بهت ارزش میزارن...بزار یک مقایسه کنم....من دوتا زند ...

نه من اونجوری نیستم تا حالا کسی بدی نکرده جرئت پدرش نشده همه میدونن میگم بابا منو بیشتر دوست دارن میدونن با کی طرفن