2737
2739

تو ولیعصر یه فروشگاهه دستگاهای توانبخشی داره یه دستگاه واسه دست قیمتش ۱۴۵۰۰ هست برا مامانم میخوام انلاین بگیرم میخواستم ببینم مطمئنه فروشگاهش 

آدرس : خیابان ولیعصر ، نرسیده به سه راه جمهوری ، نبش کوچه لقمان الدوله ادهم ، پلاک ۱۱۳۰ 

این ادرسشه لطفا هرکس میدونه بگه ممنون 

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورتون ولیعصر پایین تر از جمهوریه؟ اونجا بورس لوازم پزشکی و توان بخشیه

بله اسم فروشگاهش سوراطب هست 

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2731
ما چند بار حضوری خرید کردیم آنلاین رو نمی دونم قابل اطمینان هستن یا نه

همین فروشگاهو؟؟ ممنون میشم تو لینک ببینین ادرسش

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20230414-234953_aqf.png

ببینید همون اطراف جمهوریه اجازه بدیداز یکی بپرسم بهتون می گم

لطف میکنید

2740
ندیدم

@خانومیم5881    

‍ عزیزم می خوام یه لباس از یه پیجی بخرم ، ولی یه کم مشکوکم

کامنتاشو بسته

میگه دایرکت جواب نمیدیم ، ولی نه شماره داده ، نه سایت

آیا همچین آدرسی وجود داره ؟ 👇🏻

بلوار ۴۵ متری صدوق ، بین کوچه ۲۰ خیابان حافظ ، بوتیک پاپلی

پیج اینستا : _Papli.Boutique

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
کجا؟ گفته ک اسی فک کرده تهران 

تو بیو

حالا جالبه اگه بخواد کلاهبرداری هم بکنه ، نه شماره حساب داده ، نه شماره تماس

حتی دایرکت رو هم نوشته پاسخگو نیستیم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2706