2733
2739

بنظرتون درستع؟ 

خدایا داریم بیچاره میشیم ک خدایاکمکمون کن😭

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محله ما نسبت به پارسال همین وقتها ۱۰۰ درصد افزایش داشته ....

😭😭😭

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2728

اره وقتی خونه 500میلیونی از برج 4پارسال حالا شده 2میلیارد چرا نشه.پارسال خونه 60تومن ماهی 1تومن تجاره کردیم حالا همون خونه شده 140رهن کامل .فقط میتونم بگم خدا از تقصیراتشون نگذره که ار روزمون رو کردن دلهره

شوهرم میگه از ماها که گذشت ان شاءالله نوه هامون میرن توش زندگی میکنن 

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
2738
واقعا الان خرید وفروش میشه ملک ؟یعنی هستن کسایی که پول این قیمتای فضاییو داشته باشن ؟!!!!

انقدر هستن بخدا

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
اگه نسل بشریت منقرض نشه 

آره والا

واقعا الان خرید وفروش میشه ملک ؟یعنی هستن کسایی که پول این قیمتای فضاییو داشته باشن ؟!!!!

نه بابا دلالن .الان موعد اجاره هاست میخوان کرایه خونه ها بره بالا بخاطر کمیسیون خودشون .شاید باورت نشه از اسفند تا حالا یه خونه 80متری 1میلیارد افزایش قیمت داشته اونم بدترین فاز پرند که کلا دزدخونه ست و وضع خونهوهاش افتضاحه از نظر امکاناتم که افتضاح