2733
2734
عنوان

بارداری بعد ۲ تا سقط

161 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من یه فرزند ۶ ساله دارم دوتا سقط هم بعد پسرم داشتم خیلی دلم بچه دوم میخواد چون خانوادم  نذاشتن من طعم نوزادو بچه  داری رو بچشم داعم دخالت  توی دلم مونده کلی آزمایش منو همسرم انجام دادیم که همه چی خوب و مثبت بود ولی دوتا بعدی سقط شد و کلی عذاب  کشیدم شما تجربه دارید زیر نظر چند تا پزشکم هستم و میگن مشکلی نداری ،بازم دلم بچه دوم میخواد چون داعم ما ۳ نفر تنها هستیم ،به نظرتون باز اقدام کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۳۸ سالمه به نظرت اشکال نداره؟

نه عزیزم چه اشکالی داشته باشه اقدام داشته باش ولی زیاد بهشفکر نکن بسپار ب خدا دیگه خودتو بیخیال بگیر صد درصد میشه استرس و فکر زیادم باعث میشه بچه نشه

سعی کن ۵ الی ۶ ماه بعد سقط دوم اقدام ب بارداری کنی حالا بازم از دکترا بپرسا براساس تجربه از یک نفر ...

آذر پارسال بود دکتر گفت الان وقتشه ولی استرس تمام وجودم و گرفته انگار دوتا سقط شکست بدی بود ه

آذر پارسال بود دکتر گفت الان وقتشه ولی استرس تمام وجودم و گرفته انگار دوتا سقط شکست بدی بود ه

خب ازمایشاتتم ک کامل بوده

خب الان همین استرست مشکلات بدی ب وجود میاره

استرس و بزار کنار بعدشم بچه دومته گلم 

ارامشتو حفظ کن باردار شو شایدم همین طوری سقط میشدن اون دوتا خیلیا هستن دوتا سقط میکنن دوباره یکی دیگه میشه براشون 

بعدشم توصیه من اینه اصلا استرس نگیر استرس سمه واقعا

من الان بخاطر داشتن استرس های زیاد توی گذشتم بیمارم

اقدام ب بارداری علاوه بر سلامت جسم شما سلامت روحتم میخواد

2706