2733
2734

جوش هورمونی بیشتر کنار خط فک و چانه میزنن 

جوش‌های بین ابرو و پیشانی مربوط به کبد هستن. 

چیز چرب و…. نخوردی؟  

فقط بهش دست نزن وگرنه حالا حالا می مونه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوش هورمونی قرمزه دورش نوکش سفیده 

جوش هورمونی بیشتر چانه و گونه میزنه خصوصا خط گونه منظورم همونجاییه ک مردا ریش دارن 

ولی اگه نزدیک پریودت باشه و ی جوش قرمز و چرکی و دردناک بزنی حالا یکی دوتا این از اونه و بازم هورمونیه پریود ک بشی می‌ره 

اما اگه دیروز رفتی اصلاح شاید جوش اونه

2731
عکس آپلود نمیشه ولی سفید و درددار و قلمبس😐

بین ابروهاتو اصلاح کردی؟

جوشش چرکی هست من وقتی اصلاح میکنم در میاد .

یا وقتی  یه غذا با طبع گرم میخوری . مثل سیب زمینی گردو عسل یا چیزای گرم 

جوش هورمونی بیشتر کنار خط فک و چانه میزنن  جوش‌های بین ابرو و پیشانی مربوط به کبد هستن.  ...

من ی سوال ازت بپرسم شاید فرجی شد و دونستی 

من جوش قرمز و چرکی و درد دار اینا ندارم 

ولی ی مدتیه جوش های سفید ریز میزنم درواقع ب صورت برآمدگی ریز روی صورتمه و وقتی فشار میدم ی چرک سفید ولی ن ک آبکی باشه ی طوری عین ی ماده چرب مث کِرِم ازش در میاد بعد صاف میشه ولی خیلی زیاده ب نظرت از چی می‌تونه باشه؟

سابقه جوش هورمونی چون داشتم می‌دونم هورمونی نیست 

من ی سوال ازت بپرسم شاید فرجی شد و دونستی  من جوش قرمز و چرکی و درد دار اینا ندارم  ولی ...

اینا جوشای زیر پوستی هستن و معمولا به خاطر چربی صورت، یا درست تمیز نشدن صورت بعد از میکاپ و بسته شدن منافذ پوست به خاطر وجود لایه های مرده زیاد روی پوست ایجاد میشن 

اگه روتین پوستی دارید حتما هفته ای یکبار اسکراب رو توی روتین قرار بدین و بعد آرایش حتما با پاک کننده آرایش صورتتون رو پاک کنید و بعدش با ژل واش و ترجیحا فیس براش صورتتون رو بشورید 

یه دوره دو هفته ای میخواد تا از بین برن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
اینا جوشای زیر پوستی هستن و معمولا به خاطر چربی صورت، یا درست تمیز نشدن صورت بعد از میکاپ و بسته شدن ...

باورت میشه همه ی این کارا رو میکنم 

بازم ازت ممنونم ک جواب دادی 

ب نظرت چطور اسکراب بذارم بهتره؟پنج دقیقه داخل حمام؟بعد حمام بیست دقیقه؟یا کلا ی جوری دیگه؟

هفته ای دو بار یا سه بار اسکراب کنم؟

2740
باورت میشه همه ی این کارا رو میکنم  بازم ازت ممنونم ک جواب دادی  ب نظرت چطور اسکراب بذار ...

اسکراب زیاد خودش جوش های زیر پوست رو میاره روی پوست باید یه تایمی براش در نظر بگیری تا خوب بشه 

من ژل اسکراب لافارر دارم و‌فقط هفته ای یک یا دوبار استفاده میکنم 

هفته ای یکبار هم ماسک اسکراب قهوه میذارم که البته خونگی هست ترکیب قهوه با آب قبل از حمام ضمنا دوستم چربه

من جوش‌های هورمونی شدید داشتم از پارسال درگیر شدم و بعدش جوش های زیر پوستی هم اضافه شد که الان خیلی بهترم 

اسکراب زیاد خودش جوش های زیر پوست رو میاره روی پوست باید یه تایمی براش در نظر بگیری تا خوب بشه& ...

ممنون عزیزم لطف کردی جواب دادی

آره منم درگیری داشتم با جوش هورمونی فقط خداروشکر اصلاح سبک رو یاد گرفتم و خیلی کمکم کرد و البته روتین سفت و سخت اما خب من قبلاً پوستم خشک بود الان چرب شده ب این دلیل خیلی چیزا رو نمیدونم 

مثلا همین اسکراب رو 

مرسی ازت♥️ان شالله همیشه شاد و سلامت و زیبا باشی

ممنون عزیزم لطف کردی جواب دادی آره منم درگیری داشتم با جوش هورمونی فقط خداروشکر اصلاح سبک رو یاد گر ...

سپاسگزارم مهربانم

2706