2737
2734

افسردگی بعداز زایمان

دوران عقدم که مادرشوهرم اذیت میکرد و شوهرمم هیچی نمیگفت. تازه بیشتر بهش اهمیت میداد 

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روزایی ک همسرم کمپ بود و خودم باید کارمیکردم و خرجشومیدادم مامانش اینام یباررفته بودن دیدنش همش میگف من رفتم من رفتم دیدمش.مسئول کمپم گف خانومش هرروز اینجاس.سخت بود خیلی سخت

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم
2740

روز های اول ک کات کرده بودم حس میکردم الان میمیرم و نمیتونم بدون اون زندگی کنم ولی خداروشکر الان ۴۶ روزه و من نمردم و زنده ام   

روز هایی مادرم بیماری سرطان داشتن و من ترس از از دست دادن شو داشتم و داشتم دیونه میشدم ولی به چشم خودمون معجزه رو دیدیم و شفا پیدا کرد 

سال۹۹ که کنکور داشتم و وحشتناک ترین اتفاق عمرم افتاده بود و فک میکردم که آیندم تباه شده و دیگ نابود شدم ولی بازم در کمال ناباوری خدا معجزه شو نشونم داد و نجاتم داد

آخ من قوربون خدا برم که اگ اون نبود من بدبخت ترین بودم 

وقتی بچه مو ازم گرفتن تصادف مامانم اینا طلاقم مرگ خاله های جوونم مرگ مادربزگم مرگ پدربزرگم زاب ...

چه تقدیری داشتی 

درد جدایی مادر و فرزند و منم چشیدم ، نمیذاشتن من مامان مو ببینم 

دردایی کشیدم که حتی فکرش هم نمیکنی... ده سال عذاب کشیدم بعد از ده سال تموم شد الان سه سال که فقط شکر ...

وااااای چ امیدوار کننده خداشکر منم ۶ ساله تو عذابم

خداکنه منم مثل تو بیام بنویسم 

تموم شد عذابهام

لایک نکنید                      
2706