2752
2734

تاپیک قبلم گفتم   ک شوهرم نونوایی دارره دیروز تو نونوایی  دعوا شد  و خیلی بد بود  واقعا   منم به زنه گفتم ت  چرا میری داخل نونواییی هر و کر میکنی  گفت من معدم     سرم درد داره بخاطر همین میرم چون سرما نخوره گفتم   سرما از کجا وارد معده میشه گفت خودتو اصلاح کن  منم گفتم حق نداری بر ی داخل  نونوایی من  اثلاح نیاز ندارم تو خودتو اصلاح کن ک از دوتا شکهر طلاق گرفتی زنگ زده به مادرم     پدرم پدرو  مادرمم به من زنگ زدن خر چی از دهنشون در اومد گفتن   یجورایی پشیمون شدم  بهش گفتم    خیلی فکرم درگیده متنفرم از ایم روزا 

دخترم همه هستیم و زندگیم 😘😘😘دخترم فقط به امید خودت زنده ام خستم از این زندگی 😔💥 چه کردم با خودم ک مرگو زندگی برام فرقی ندارهههههه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا انقدر خودتو ازار میدی ، اون خانمه تو نونوایی جلو این همه ادم چه کاری میخواد بکنه که شوهرت فلان بشه ؟ ، این موضوع برات شده وسواس فکری و هی تو ذهنت بهش پرو بال الکی میدی ، با اون حرفتم که حق الناس زخم زبون افتاده گردنت ، خودت داری میگی شوهرم با همه بگو بخند داره پس اخلاقش اینه

نرو نونوایی برای وجهه ی شوهرت خوب نیست ملت دست میگیرن

عجب