2733
2739

من ۲۲ سالمه با یه پسر تو رابطه بودم دوسال ک فهمیدم هروئین مصرف میکنه رابطه ی کامل داشتم دخترونگیمو از دست دادم خیلی دوسش داشتم فک میکردم ترک میکنه فک میکردم درست میشه ولی نشد یهو رفت ب دوستم پیام داد گفت ازون خوشش میاد و ب من حسی نداره 

گف محبور بودم دورت کنم از خودم تازه هزارتا دروغ و داستان هم اخرش سرهم کرد بهم گف ک گفتم دروغه پیام نده بهم 

هرچی از دهنم دراومد گفتم بهش از همههه جا گرفت بلاکم کرد

الان ۲۰روزه کاتیم

استوریشو دیدم از یجا دیگ 

استوری عاشقونه گذاشته و نوشتهsو قلب دختره رو تگ کرده

نمیدونم باید چیکار کنم واقعا نمیدونم ب چی فکر کنم چی کار کنم 

بخدا من دختر بدی نیستم میدونم اشتباه کردم بدون قضاوت فقط باهام حرف بزنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خطا کردی و هر کسی ممکنه خطا کنه ولی الان که اگاه شدی اگه برگردی سمتش خیچ وقت نباید خودتو ببخشی چون یه اشتباه غیر قابل بازگشته

فقط خثدتو نجات بده و دور شو ازش

نذار هیییییچ راه ارتباطی بمونه

برو ازمایش کاملم بده بیماری چیزی خدایی نکرده بهت نداده باشه

2728

اول این که معتاده 

دوم این که خیانت کاره 

همین دوتا دلیل قانع کننده ای 

رابطتم کاره اشتباهی بود که انجام دادی 

توبه کن و به خاطر ی دخترونگی ادامه نده باهاش و‌خودتو بدبخت نکن

البته معلومه بگیرم نیست

پروانه صفت کشته هر نور مشو🍃
2740

انشالله که به حق این وقت عزیز

گره از مشکلاتت باز بشع

ای کاش یه کم بیشتر حواستون جمع میکردی 

اخه تو این سن این وضعیت 

واقعا ناراحت کننده است 

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه 

الان من بگم کار اشتباهی کردی ناراحت میشی؟؟؟اخه دختر خوب آدم به یه پسر اونم از نوع معتادش اعتماد می‌کنه وتا این مرحله پیش می‌ره .خیلی حس بدیه می‌دونم خیلی سخته خدا کمکت کنه.انقدر تو این سایت من گفتم‌ دخترا به این پسرا اعتماد نکنین پیر شدم والا 

اسم همون دوستت رو استوری کرده؟ببین تو خدا دوست داشته که از همین الان چهره اون معتاد رو بهت نشون داده و کات کردی همین روزام فراموشش میکنی .ببین تو همین نی نی سایت چقدر زن بدبخت هست که از دست شوهر کتک میخورن و میگن جای برای رفتن نداریم مجبوریم بسازیم ولی تو الان خونه پدرت رو داری هنو سنی نداری