2733
2739
عنوان

دادن ریسپیریدون به بچه ی 2 سال و نیمه کار درستیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14866 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بازی درمانی هم بردیش؟؟؟ بنظرم اگر تو شهرتون متخصصی هست که انجام میده بهتر و بی دردسرتر از دارو جواب می گیری...همه داروها در جای خودشون عوارض جانبی دارند باید ببینی می تونی از روشهای بی خطرتر استفاده کنی یا نه...
2738
سلام میشه بگی این دارو رو دادی یا نه؟ من هم مشکل شما رو دارم بد جور گیر کردم

سلام عزیزم 

شما این دارو رو به بچتون میدین؟

برا چه مشکلی این دارو رو دادن؟

دختر من دندون قروچه شدید داره 

به حدی که دو تا از دندوناشو از دست داده 

حالا دکتر بهش این دارو رو داده 

دو شب بهش دادم 

نمیدونم کارم درسته یا نه 

خیلی فکرم مشغوله

میگم نکنه ضررش بیشتر از منفعتش باشه

منم بچه ۲ و نیم سالمو که هنوز درست نمیتونه حرف بزنه و بخاطر همین دندون قروچه داشت پیش دکتر اطفال بردم این قرص داده ولی گفته هر شب فقط ۱/۴ و باید با کمی آب حل‌ش کنم بهش بدم چون بچه که نمیتونه قرص بخوره! الان تقریبا ۲ هفتس داره میخوره خداروشکر خ بهتر شده. 

با اینکه خیلی دوست داشتم بازم بچه دارشم الان تو ۳۷سالگی۴ساله یائسگی زودرس دارم ولی دیگه رها کردم غصه خوردن وفکرای الکی رو..الان خدارو شاکرم به خاطر زندگیم.. حتما و بی شک مصلحتی بوده..بازم دعا "میکنم" ولی به خدا اعتماد دارم که دعاهام بی جواب نمیذاره..دیگه هرچی خیره پیش بیاد.. ان‌شاءالله برای همه..روایت است خداوند متعال گاهی اوقات حاجت بنده خود را به تأخیر می‌اندازد دستور می‌دهد اجابت آن را به تأخیر بیاندازند و می‌فرماید این امر به خاطر اشتیاقی است که من به شنیدن صدای او دارم؛ در قیامت به این بنده اشاره می‌شود‌ای بنده من! تو مرا خواندی، ولی من اجابتت را به تأخیر انداختم حال ثواب و پاداش صبر تو را این چنین می‌دهم. اینجا خداوند متعال به صبوری بنده مؤمن به قدری اجابت می‌دهد که بنده مؤمن آرزو می‌کند‌ای کاش هیچکدام از دعاهایش در دنیا مستجاب نمی‌شد تا در قیامت از فیض و پاداش بی نهایت الهی بهرمند شود.
سلام عزیزم  شما این دارو رو به بچتون میدین؟ برا چه مشکلی این دارو رو دادن؟ دختر من دندون قرو ...

نه من ندادم

برای استرس داده بود بچم اظطراب داشت الان کمی بهتره دارو ندادم

نمیدونم کارم درست بوده یا نه

اخه تو خونه هم همینجوریه ...کتک می زنه ...جیغ می زنه ...تا ساعت 3 و 4 شب بیداره ...بخاطر اینا بردمش ...

سلام عزیزم.دختر منم همین مدل بود بردم مشاوره معرفی کرد متخصص کودک رفتیم وعلایم وکارارو گفتم و گفت عدم توجه وتمرکز داره همین قرص رو داد گفت یک چهارم شبی یکی اگه صبح هم خیلی اذیت کرد نصف دیگه هم بده.الان چند روزه شروع کردم خیلی خیلی اروم شده بازی میکنه قصه میخونه شعر .نگران نباش تحت نظر باش ببین تا کی دکترش براش تجویز میکنه.من که واقعا درمونده شده بودم درکاراش سه سالشه و از نوزادی این مدلی بود این چند روز هم من هم خودش هم همسرم ارامش داریم خواب اور هست برای همین میگن شب بهش بده اما واقعا تاثیرات مثبتی داره اون مدلی خوده بچه هم داره داغون میشه باهی کلنجار رفتن پدرو مادر وهی بکن ونکن و تذکرات تکراری.دختر من نهایت ده شب خوابه صبح ساعت ۹ با نشاط وسرحال بیدارمیشه وچند روزه مهد کودک هم داره میره مربیش ازش راضیه ومیگه با نشاط و با بچه ها وارد بازی میشه.بیماری شاخ و دوم نداره وقتی میبینیم فرزندمون نیاز درمان داره بهتره عاطفه الکی مادری رو بزاریم کنار و جدی پی درمان باشیم تا هم امروز خوبی داشته باشه هم اینده آرامش بخشی رو براش بسازیم این سن بهترین سن درمان هست به مدرسه برسن کار خیلی سخت میشه و معلم رو هم آسی میکنن و ضربه بیشتری در اون سن متوجه فرزندمون میشه چون درک بهتری پیدا میکنن و متوجه فرق بین خودش و همکلاسی ها میشن واین براشون میشه نقطه ضعف واعتماد بنفس رو از دست میدن.

سلام عزیزم.دختر منم همین مدل بود بردم مشاوره معرفی کرد متخصص کودک رفتیم وعلایم وکارارو گفتم و گفت عد ...

سلام 

چقدر خوب توضيح داديد دقيقا اونجايي كه نوشتيد مهر مادر الكي بذار كنار

دقيقا من تو چالش اينم دارو بدم يا ندم بچم نزديك سه سالشه واقعا از دستش افسرده شدم اينكه ميكيد از نوزادي اينجور بوده دقيقا انگار يكي منو درك كرده بالاخره

از امشب ميخام ريسلپريدون رو شرو كنم

من فكر ميكردم مشكل از منه خودم رفتم دارو خوردم كه رفتارا بچه رو بتونم تحمل كنم ولي ديدم نه عيب از من نيس

2706