2737
2739
عنوان

ختم استغفار

147 بازدید | 18 پست

امشب شب استغفار از همه گناهان و اشتباهاتمونه

ختم ۳۰ هزار "استغفرالله ربی واتوب علیه" خیلی ختم مجربیه

دوست داشتید شرکت کنید 😍

ممنون میشم تو این شب عزیز برای من و مشکلاتمم دعا کنید 🥲

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
من ۱۰تا فرصت دارم قبول باشه از همگی

حاجت روا شی عزیزم امشب

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
200تا،التماس دعا🙏

حاجت روا شی بحق این شب عزیز

حاجت روا شی عزیزم امشب

عزیزم میشه در خواست دوستیم‌ رو قبول کنی؟راجب یه چیزی از راهنمایی میخوام

لطفا برام دعا کنید که صاحب یه پسر بشم که بشه یه داداش خوب برای دخترم‌ و یه پشتیبان برای خودم🥰🤗اگه برام دعا کردید بگید منم صلوات بفرستم برای برآورده شدن حاجاتتون

سلام 

ببخشید  اون تاپیکت قفل بود نتونستم سوالم رو بپرسم 

تو سایت سل تراکر  کد شش رقمی نمیتونم بگیرم، ثبت نام کردم ولی چیزی نداره ک بزنی روش بهت کد بده 

شما میتونی کمکم کنی

همون زنگوله ک گفتی رو نداره

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2740
اسی  موهات خوب شد؟ منم‌کچل کچل شدم نمیدونم دیگ‌چی برنم

نه زیاد

اسی  موهات خوب شد؟ منم‌کچل کچل شدم نمیدونم دیگ‌چی برنم

چیزی نزن روزانه ۵،۶ تا انجیر بخور حتی شده انجیر خشک خیس کن بخور.

یا روزی یه لیوان تخم شربتی درست کن بخور تا سه ماه همه موهات حتی مو ریزه هات درمیاد درست میشه تضمینی. روی بدنت کمه باید با تغذیه از درون درستش کنی با شامپو و عوامل خارجی درست نمیشه

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور

سلام عزیزم من یه جا دیدم شما شغلتون برنامه نویسی 

من لیسانس نرم افزار دارم ولی تقریبا 13‌سال گذشته و هیچی یادم نمیاد حالا میخوام دوباره شروع کنم میشه راهنماییم کنی از کجا شروع کنم و با چیا کار کنم که هم درآمدش خوب باشه هم خیلی سخت نباشه؟

پایتون و هوش مصنوعی چطور 

آیا اصلا در آمدی داره 

میشه خواهرانه منو راهنمایی کنی 

ممنون🌹