2733
2734
عنوان

تاثیر ال دی چه مدت رو بدن میمون.

52 بازدید | 3 پست

سلام.من اقدام برای بارداریم.حدوده ۸ماهه که قرص ال دی رو قط کردم هنوز نتیجه نداشته.ممکنه هنوز اثراته قرص باشه؟؟البته سر بارداری اولم هم یک سال کشید تا حامله بشم.بعدش اینکه برای اقدام چکار کنم که زودتر نتیجه بگیرم 

اگه پریودات منظم شده یعنی تاثیرش نمونده . تو روزهای باروری یک روز در میان اقدام کن .برنامه یک زن رو ...

اره منظمه تقریبا.من اصلا از تخمک گذاری سر در نمیارم.متاسفانه انقدرام اقدام ندارم شاید هفته ای یک بار  کم پیش اومده دوبار بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منظمه تقریبا.من اصلا از تخمک گذاری سر در نمیارم.متاسفانه انقدرام اقدام ندارم شاید هفته ای یک بار ...

خب عزیزم راه حلت همون برنامه است شما منظم پریودات رو وارد کنی تو برنامه بهت میگه چه روزایی احتمال بارداری هست  ۴_۵روز مشخص میکنه تو اون چهار پنج روز که احتمال بارداری زیاده یه روز درمیان رابطه داشته باشی  احتمال بارداری زیاده .

2731