2737
2739
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن؟؟؟

412 بازدید | 39 پست

جنسیتهاشونو میگین؟

سنشونو؟

و اینکه خیلی سخت بود بزرگ کردنشون؟؟ 

🥰😁😍🤩ممنون 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زنموم۳تا داره و تو تربيت هیچکدوم وقت نزاشته

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

خودمون 3 تاییم 

مامانم همیشه میگه هرکدومتون شیرینی های خودتونو داشتین و البته میگه هرچی بزرگتر میشین دردسراتون بیشتره 😐😅😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
شما چند تا داری؟

من سومی تو راهه.

سنشون ۴ونیم

۲ونیم 

و ماه ۸ بارداریم.

جنسیت هر سه پسررر 😁😁😁

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
زنموم۳تا داره و تو تربيت هیچکدوم وقت نزاشته

چ بد 😔

2740
ی دونہ دارم ارہ خیلی سختہ😁😁😁

خسته نباشی دلاور 😍

دخترم 15سالشه

پسرم 10

پسر کوچکم 5

البته قصد سومی رو نداشتم ولی اومد دیگه🥰😍🤩😘

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
وای کارت خیلی سختهههههه

میدوووونم 😁😁😁

من چهارتا دارم هر چها رتا پسر 

تو تربیتشون و درس خیلی اهمیت میدم ولی خودم دارم خلاص میشم بعضی وقتا کم میارم ولی خب خودم زندگی شلوغ بیشتر دوست دارم 

نه من آنم که تو دانی نه تو آنی که من دانم  
دخترم 15سالشه پسرم 10 پسر کوچکم 5 البته قصد سومی رو نداشتم ولی اومد دیگه🥰😍🤩😘

۵ سال فاصله داشتن. حسادت نمیکردن؟

2706