2752
2734
عنوان

کسی دوران بارداریش کاسنی خورده؟

47 بازدید | 18 پست
سلام بچه ها..من دوران بارداریم کاسنی خوردم وبی بعضی ها می گن داروهای گیاهی ممنوعه در دوران بارداری...و بعضی ها می گن باعث لکنت زبان بچه می شه...اتفاقا بچه من تو دوسالگی لکنت زبان گرفت و دوران بسیار سختی رو سپری کردم الان خدا رو شکر خیلیییییی بهتره...ولی الان واقعا دارم بهش فکر می کنم یعنی از کاسنی بود؟می شه تجربیاتتون رو در نورد خوردن واسنی در دوران بارداری بنویسیدممنون
شکر خداااااا
منظورت خود گیاه کاسنی هست؟ من خوردم دخترم که خداروشکر مشکلی نداره. البته 17 ماهشه فکر نمیکنم کلا مشکل از کاسنی باشه چون تو فامیل ما رایجه خوردن کاسنی
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سر بارداری دوتا پسرام از ماه هفت خوردم.برای اینکه زردی نگیرن. عرق کاسنی، خاکشیر ، عرق بیدمشک . خداروشکر هیچکدومشون مشکلی پیدا نکردند
برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
2731
منظورم عرق کاسنیه...دخترم هم سفید و خوشکل شد ولی الان تمام اقواممون که باردارن می گن ضرر داره نباید ادم بخوره منم استرس گرفتم که نکنه مشکلاتی که برای بچم پیش اومد از ضررات کاسنی بوده
شکر خداااااا
والا من باردارم ماه اخر دارم میخورم میگن بخور زردی نگیره.البته ی 6ماه قبل بارداری هم میخوردم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
خنکیه.من با شاهتره میخورم ک معتدل بشه.لکنت زبان کلا تو پسرا خیلی شایع هستش علتش.
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من برادرم داره الان 25 سالشه و راحت ارتباط نمیگیره از کلاس دوم اومد سراغش گفتن واسه ترس از مدرسه هست ولی ی دکتر دیگه ک بررسی کامل کرد احتمال داد واس تب شدیدی ک تو 4سالگی کرد بوده باشه
من سر پسرم 9ماه تمام مرتب عرق کاسنی خوردم الان پسرم 3سالشه ومشکلی نداره، زن داداشم هم سر 2تا بچه هاش خورد، بچه هاش که از یکسالی حرف میزدن و مشکلی نداشتن الان پسرش اول دبیرستان و دخترش اول دبستان، به کاسنی ربطی نداره حرف زدن یا نزدن
از شیخ بهایی پرسیدند: سخت میگذرد،چه باید کرد؟ گفت: خودت که می گویی سخت میگذرد، سخت که نمی ماند! پس خدارو شکر که می گذرد و نمی ماند. دیروزت خوب یا بد گذشت و امروز روز دیگری است. قدری شادی با خود به خانه ببر. راه خانه ات را که یاد گرفت فردا با پای خودش می آید.