2737
2739
عنوان

کورتاژ کنم یا بزارم خودش سقط بشه😭

1290 بازدید | 50 پست

سلام بچه ها من ۶ هفته باردار بودم چهار روز پیش لکه بینی پیدا کردم بعد زیاد شد رفتم سونوگرافی گفت نه تو رحمت چیزی هست نه خارج رحم اومدم خونه خونریزیم هی بیشتر شد الانم خیلی دلدرد شدید دارم تا شیاف مسکن میزنم خوبم اثرش که میره میمیرم😖😖

تا کی باید اینجور درد بکشم الان از بچه آثاری تو رحمم نیست ایا نیازه برم کورتاژ کنم تا زود خوب بشم؟ یا به همین روند مسکن زدن تحمل کردن ادامه بدم؟😢

خب وقتی نبود چی رو کورتاژ کنی؟

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزدلم اخه این سوال به این تخصصی رو تو سایت میپرسی که خدایی تکرده کسی راهنمایی اشتباهت کنه گرفتار شی..

برو یه متخصص و هرچی اون گفت انجام بده

شروع اقدام به بارداری: ابان ۱۴۰۰... وقتی نی نی دار شدم امضام رو عوض میکنم

وقتی هیچی داخل رحمت نیس کورتاژ نمیکنن، خوشبحالت کاش منم اینجوری میشدم

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2740
باید بری دکتر ببینی دمترت چی میگه بتونی بدون کورتاژ سقط کنی بهتره واسط

دکترم دیگه تا شنبه نیستش.

کورتاژ کردن خوب نیست یعنی؟

قبلا دوتا سقط تو ۹ هفته و ۱۰ هفته داشتم با قرص یه روز درد میکشیدم و تمام الان چند روزه دارم میمیرم کلی خون ریزی دارم ولی تموم نمیشه لامصب

2706