2733
2734
عنوان

تنبلا میان تو تاپیک😂

151 بازدید | 21 پست

بچه ها من خیلییییی تنبلم تو تمیزکاری خونه. بیاین از عادت ها و روزمرگی های تمیز بودن خونتون بگین. اصن حوصله تمیز کردن ندارم. بچه هامم هی میریزن اصاب مصابم خرد میشه از کثیفی ولی حالشو ندارم. شوهرمم هفته یی دوساعت سه ساعت کمک میکنه بصییییی وقتا ولی دوست داره من هرروز خونه رو تمیز نگه دارم. بیاین کمکم کنین تروخدا دعاتون میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نام خدا اتاقم از طویله بدتره جای سوزن انداختن نیست 

مجردم البته 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

برای خودت یه قانون بذار 

هرکاری انجامش زیر ده مین زمان مییره به بعد موکول نکن همون موقع انجام بده

آهنگ بذار  و پاشو فقط این مرحله سخته بعدش آدم میبینه داره خونه تکونی میکنه

2740

من یدونه جارو برقی بکشم خییییس عرق میشم ولی بعدش انگیزه میگیرم هی میسابم

ی روز خودمو میکشم یروزم اصلا یدونه بشقاب نمیتونم جابجا کنم

موقع مهمون اومدن فقط زرنگ میشم

من شوهرم اومد خونه ظهر خوابید تا شب بعد من از اون موقع غذای بچمو دادم شام درست کردم بکوب کار کردم تا شب اما الان انگار بمب ترکیده پسرم نفسم فقط میریزه یعنی یه کله خونمون بهم ریخته میشه

خدا به آقا مهدی رحم کنه    

😂😂

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

من فقط مسئول وسایل خودمم بقیش با مامانمه 

همون لباسای پیش کشومو انقد میگه ک مجبور میشم جمع کنم

مگر اینکه خیلییی حس مرتب کردن باشه که کل خونه و اتاقو مرتب کنم ک خیلیی کم پیش میاد

آخرین بار حدودا یه هفته پیش بود

عجیب ماییم و ماییم در عجب این زندگی عجیب!🤍                                      خواهانِ برابری، صلح و امینت...                                                                                           •🇮🇷•

اصاب مصاب نداری چرا بچه دارشدی🤣🤣

مولا جان                                                                   جان مان به لب رسید!از بی‌راهه رفتن‌هاو نرسیدن. پاهایمان تاول زده! خسته از این راه‌های مبهم! و دویدن‌های بی‌مقصد... به تو پناه آورده‌ایم،راهی مان کن به راهت،که بیراهه ست غیرمقصددوست                                            تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد 
برای خودت یه قانون بذار  هرکاری انجامش زیر ده مین زمان مییره به بعد موکول نکن همون موقع انجام ...

دقیقا استارت و بزنی بقیش درست میشه ولی من استارتم بضی موقع‌ها خراب میشه