2752
2734
عنوان

بخت گشایی

9985 بازدید | 56 پست

دخترا چندتا دعا و راهکار برای بخت گشایی هست براتون میفرستم .

پست نذارید تا همسو بفرستم 

بعد شماهم اگه دعایی یا تجربه ای از اطرافیانتون شنیدید بفرستید .

انشاالله که مرد خوب سر راهتون قرار بگیره .

برای حاجت دل منم دعا کنید.

هستی:

دخترانی که خواستگار ندارند...

از مرحوم آیت الله بهجت رحمة الله علیه سوال کردند برای دخترانی که خواستگار ندارند یا خواستگاری به نتیجه نمی‌رسد چه توصیه می کنید ایشان فرمودند به مدت پنج هفته شبهای جمعه عبایی بر سر دختر قرار دهند و حدیث کسا را بخوانند انشالله  رفع می شود...

حضرت آیت الله بهجت تاکید فراوانی به این امر داشته و سپس بعد از اینکه عبا را بر می‌دارند شش بار جمله لااله الا الله را تکرار کنند .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هستی:

سلام آسمان جان،امروز کلاس قرآن که رفته بودم،یه ایده معنوی دادن جهت فرزند دار شدن و تسریع در امر ازدواج ان شالله.

هرکس که بچه بخواد یا بخواد ازدواج کنه،

سه روز روزه میگیره و در این سه روز ،شب ها موقع خواب ۲۱ مرتبه آیه ی ۷۴ سوره ی فرقان را در رختخواب بخواند،

هر ماه این کار را انجام دهد،به یاری خداوند زود حاجت روا خواهhttps://eitaa.com/joinchat/843186305C9e691d072d

هستی:

برای ازدواج فوری و بخت گشایی سریع

برای میسر شدن و تسهیل امر ازدواج، سوره مبارکه الفجر را یکبار بر مقداری آب پاک بخواند و سپس مقداری مناسب حنا در آن آب بریزد و حنا را بر موهایش بگذارد (ترجیحا روز جمعه صبح این کار را انجام دهد). سپس در روز جمعه بعد از نماز عصر اعمال ذیل را انجام دهد:

اول اینکه: سوره مبارکه الرحمن را هفت بار قرائت کند و سپس این دعا را بخواند:

(اللهم بحق عروس القرءان سوره الرحمن اجعلنی عروسا لبعل مبارک یعیننی على طاعتک.)

دوم اینکه: در یک ورقه بدون خط این حرز را بنویسد و بر گردن آویزد (در کیف دعا بر گردن بیاویزد):

۱۰ مرتبه بسم الله بنویسد. سپس ۱۰ مرتبه حرف واو را بنویسد (و). بعد از آن سه مرتبه حرف میم را بنویسد (م)؛ و بعد از آن سه مرتبه حرف لام را بنویسد (ل)؛ و سپس این آیه شریفه را بنویسد:

بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتین من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم؛ و در پایان حرز بنویسد:

(اللهم ابعث بعلاً صالحاً یأتی لفلانه بنت فلانه بحق هذه الأسماء وبحق محمد واله الطیبین الطاهرین.)

بجای فلانه بنت فلانه نام خودش و مادرش را بنویسد.

هستی:

🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

بخشی از آیه 74 سوره فرقان جهت ازدواج....🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

از آیت الله بهجت در رابطه با دعای براورده شدن حاجت در امر ازدواج سوال پرسیدند. ایشان بیان کردند که آیه 74 سوره فرقان را در زمان‌های مختلف زیاد بخوانید. چرا که این دعا جهت توسل به خدا برای ازدواج بیار موثر است. در پایین نیز این آیه را برای شما آورده‌ایم:

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّهَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا

پروردگارا! به ما از جانب همسران و فرزندان مان مایه روشنى چشم عطا بفرما (آنچه مایه شادى است) و ما را پیشواى پرهیزگاران قرار بده

#ازدواج🍃

🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

هستی:

🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

برای پسران و دخترانی که امر ازدواج بر آن‌ها سخت شده است و با مشکل مواجه شده‌اند ...🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

ختم‌های شریفه مجرب زیر که مدت آن یک هفته است پیشنهاد می‌شود:

هفتاد مرتبه آیت الکرسی بخواند.

هفتاد مرتبه سوره اخلاص قرائت کند.

هفتاد مرتبه سوره شریفه ناس را قرائت کند.

هفتاد مرتبه سوره شریفه فلق را قرائت کند.

این ختم مجرب است و به اذن خداوند تبارک و تعالی نتایج سریع دارد.

هستی:

هستی:

#شما_فرستادین

#بخت_گشایی

🌸🍃🌸🌸🍃

حرز-همراه-جامع.pdf

سلام خانمی که گفته چه چیزی دعای برای بخت گشایی خوبه

بنده چند تا تجربه از حرز همراه آیت الله تبریزیان دارم به اسم هر کس می کنی واقعا اگر مشکلش دعا باشد معجزه میکند به نام یک دختر 34 ساله کردیم یک هفته نکشید بایک پسر استاد دانشگاه ازدواج کرد

به یک دختر 37ساله به نام کردیم تقریبا دوماهه وبه چن تا دختر دیگر....که بیشتر شون زیر ده روز خواستگار اومد و جور شد

حتی برای فروش زمین و مشکلات دیگر هم انجام دادیم نتیجه باور نکردنی داشت این حرز در یک برگه آ  5هر دو رو چال شده ودر  پا ورقی نوشته چگونه به نام کنید با نیت تمام مشکلات وبا وضو به نام کنید

طب اسلامی ها معمولا دارن پی دی اف هم دارد چاپ کنید به نام هر کس خواستین بکنین

#تجربه

#سیاست

#عاشقانه

دلانه هات رو برام ارسال کن🍃🌸👇

@Aseman100

https://eitaa.com/joinchat/843186305C9e691d072d

دخترا 

پست آخر آدرس کانال ایتا هم هست.

پاک نکردم مدیون نشم.

برای حاجت روایی امور دنیوی مثل ازدواج و خونه دار شدن و فرزند دارشدن  به امام جواد متوسل بشید .

خودم نتیجه گرفتم .

انشاالله همگی بخت خوب رو پیشانیتون بشینه .

تجربه ای راهکاری دارید بفرستید.

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان صلوات بفرستید .

بعضیاشون انجام دادم قبلا ...ممنون اسی 

...من همه جا پز ائمه رو میدم ناامیدم نکنید همه جا توچله ها ب بقیه میگفتم نا امید نشید خدا حاجتتون میده ومیشد!حالا هم ب من سائل همیشگی منت بزارید وحاجتم بدیدخدایا تک تک ائمه رو قسم میدم ب چادر خاکی مادر حضرت زهرا(س)دیگه دست رو نقطه ضعف اولاد پیغمبر گذاشتم حاشا که حاجتم ندید ....خدایا دستمو بگیر ....قول میدم تا اخر عمرم هرمالی رو ب دست بیارم خرج نشر دین وائمه معصومین سلام الله علیهم کنم ...کاربرا تورو خدا شما رو ب جان عزیزانتون قسم میدم برامون دعا کنید ....غبطه خور حاجت گرفته هام!!!
احتمالا تو حرم نرفتين!! پر از دعا نويس و روحانيه براى اين كارها

شمارتونو بذارین مادرم حراست حرم هستن ببینند کی همچین غلطی کرده 

ادرستونو بذارید فردا ما میایم دنبالتون بریم اون دعانویس رمال رونشون ما بده 

شما اجازه ندارید به روحانیون داخل حرم که  برای مسایل شرعی ودعانویسی هستن انگ دعانویسی بزنید .

براحتی میشه قانونی علیه شما شکایت کرد بخاطر این تهمت شکایت کرد .

شمارتونم نی نی سایت در اختیار مقام قضایی میذاره

2706