2733
2734
عنوان

بیاین ببینین نقشه‌م خوبه؟

147 بازدید | 15 پست

من خانوادم خیلی محدودم میکنن مثلا ۲۴ سالمه ولی یه عصری تا بیرون میرم کلی دعوام میکنن همین جوری جوونیم داره میره

میگم الکی خودمو به مریضی بزنم با دکتری چیزی هماهنگ کنم بگن مریضیش حاده انقد اذیتم‌نکنن‌ نقشه‌م  خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انقد یعنی تو عذابی؟درس نمیخونی باشگاهی بری کلاسی بری 

💕همیشه در حد توانم هر سوالی و دونستم جواب دادم قربون دلتون شماام اگر جواب هام بدردتون خورد ی صلوات منومهمون کنید 💕

اونوقت کدوم دکتر؟ چجوری هماهنگ کنی ؟

دکتر اینقد بیکار داریم مگه؟🙄

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2740

ن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

اونوقت بدون ازمایش و ...دکتر بگه مریضیش حاده بذارین چند روز اخر عمرش خوش زندگی کنه😂😂

مث فیلما بود

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

عزیزم بنظر من هرکی حرف پدرمادرشو گوش بده خوشبخت میشه وگرنه اسیر چه تله هایی که نمیشه والا این دوست بازیا با دوست بیرون رفتنا اصلا خوب نیست من یه پسر ۴ساله دارم خیلی نگران ایندشم بااین اوصای جامعه

اولش بگم من زن هستم زدم توی ورودی نی نی سایت مرد یه اشتباهی کردم که درست نشد منم همین جور هستن خانوادم من خیلی میترسم بگم میخوام جای برم قراره یه مراسمی باشه یه شب باید یه جا جمع بشن وهمون جا بخوابن اما من میخوام برم شرکت کنم ولی میترسم اگه نذارن هم از خودم هم از اونا متنفر میشم برای همین نمی تونم بگم الان هم انقد گریه کردم چشام پف کرده همش درموردت این مراسم گفتم که فردا شروع میشه خوش بحالش اما هیچکس بهم نگفت دوست داری بری یا تو هم میتونی بری اگه دوست داری الآنم میخوام برم باز گریه کنم چون اختیارم دست خودم نیست هروقت مردم اون وقت اختیارم دست خودم هست اونا اگه بخوان منو نگه دارن ولی مرگ اجازه نمیده بهشون   

بابا من متاهلم.دوستام توی تهران قرار گذشتن دور هم جمع بشن ب مامانم گقتم گفت نمیخواد بری🥴🥴🥴