2733
2734
عنوان

کمک پسرم ازسرفه کردن گلوش پاره شد

146 بازدید | 26 پست

پسرم شش سالشه چندوقت پیش سرماخورده بودالان چندوقته سرفه شدیدداره شبهاموقع خواب بدترمیشه الانم بارون شدیده نمیتونم داروخانه بریم درمان خانگی چی بلدیدکمک کنین چیکارکنم

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

سیب رنده کن با یه قاشق عسل و کمی دارچین بده بخوره

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عناب بخوره....نخود خیس کن ی روز بمونه بعد آبشو عوض کن بپز با آب بده بش ...انشاا ک خوب بشه

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2738

به دونه لعاب بنداز....شربت پلارژین ضد سرفس...

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

خانمی اینجاگفته بودپسر۴سالش سرفه داشته .با آب ولرم و سرکه ونمک قرقره کرده بچش خوب شده میگفت همیشه اب نمک خالی میزده ولی این دفه سرکه اضاف کرده بچش خوب شده

لایکم نکن نکن لطفا نکن👍😑😔😣😏😢🤔🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🤔😤😤😤😤😟😞😖😔🤓😮😯😛😝🤤☹🙁😲😒😒😒😒😒😒😒😒

ببین یه درمان میگم عالیه حتمن انجام بده خوب میشه 

برو عطاری شکر تیغال بخر آب رو آتیش

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
قرقره آب نمک  شربت ولرم آبلیمو عسل  بهترین چیز ک گفتم و نتیجه گرفتن اطرافیان شربت ستیریز ...

صبح بایدبخرم

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
ببین یه درمان میگم عالیه حتمن انجام بده خوب میشه  برو عطاری شکر تیغال بخر آب رو آتیش

ممنون حتماانجام میدم

2706