2752
2734

سلام خانوما من کمی توی تعطیلات مشروب خوردم و دقیق با تایم پریودم بود . سه روز بعدش به مدت دو روز لکه بینی داشتم و دیگه پریود نشدم . میخوام بدونم تاثیر الکله یا امکان بارداری هست؟؟؟ 

الکل بی تاثیره

منم یه مدت استفاده میکردم اتفاقا خیلی خوب بود واسه پریودیام😁

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بابا چ تاثیری..بیبی چک بزن

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁
2731
ده روزه الان تاخییر دارم . 

مبارکه پس😂من پریودم نامنظم شده الان۳روزه فعلا تاخیر دارم هیچ خبریم از درد نیست😐

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁

انشالله بشه . دوبار سقط داشتم . و اینبارم رابطه داشتیم ولی اخه شک دارم چون جلوگیری طبیعی کردیم 

کمی درد سینه دارم و گاهی کمرم ضعف داره و یکمممممم حالت تهوع خیلیییی خفیف اما همش میگم چون جلوگیری داشتیم باردار نیستم حتما بخاطره الکله