2737
2734
عنوان

دخترابیاین کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 38 پست
عزیزم وجود نداره. من خودم هزارتا ادم عوض کردم متنوع با شرایط غیر مشابه. همش یه 💩

دیدی چقدر چندشن مثلا تو مجازی بعد سلام حرف زیر شکمی میزنن اخه بگو عوضی فکر کردی بافاحشه طرفی توخود خارجم اینطور تیست بخدا اصلا

امروز رفته بودیم پارک پسره ب دختر ع میگفت عشقم تو منو تاحالا بغل نکردی حالا عشقش شاید ۱۳،۱۴ سالش بود :/

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اصن جنس مذکر همینه این چیزا تو خونشونه زیاد سخت نگیر چون نیاز مام هست پسر خوب از نظر نیاز نداش ...

عزیزم اصلا بحث نیاز جنسی نیست نیاز جنسی وماهم داریم مسلما ولی اینکه تو قانون رابطه روبلدنباشی بدون اینکه اون ادم بخاد توروبشناسه یا اعتماد وعلاقتو جلب کنه یه راست بره سربحث جنسی  وفقط بخاد ازتو سواستفاده کنه تفکرش این باشه باور کن توخود خارجم که رابطه کاملا مسئله جاافتادیه نیست وبه اینجور افراد میگن عوضی چندش

2728
عزیزم اصلا بحث نیاز جنسی نیست نیاز جنسی وماهم داریم مسلما ولی اینکه تو قانون رابطه روبلدنباشی بدون ا ...

اوم موافقم

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️ 
امروز رفته بودیم پارک پسره ب دختر ع میگفت عشقم تو منو تاحالا بغل نکردی حالا عشقش شاید ۱۳،۱۴ سالش بود ...

حالا کاش بغل بود  بعضیا دیدم که انتظار دارن طرف عکس لخت بفرسته یا س چت کنن🤮🤮

2740
حالا کاش بغل بود  بعضیا دیدم که انتظار دارن طرف عکس لخت بفرسته یا س چت کنن🤮🤮

اون لاشخورا ک بحثشون جداس.....

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
بله وجود داره  من تا حالا از اون زیر شکمیا به پستم نخورده  رعایت میکنن یه چیزایی رو

جدی پس خوشبحالت😂😂 اصلا انگار اب سرد میریزن روت الان یکی از همون  زیر شکمیا رو بلاک کردم 

2706