2733
2734
عنوان

خانم هایی که دوست دارین زود باردار شین و انتظارتون تموم شه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 276985 بازدید | 4898 پست
نمیدونم والا ممکنه هر چیزی باشه. من دقیقا همون ماهی که باردار شدم از بعد از پری دقیقا همین حالتی رو که تعریف میکنی داشتم سمت راست زیر دلم تیر مکشید گاهی تا پهلو میرفت و توی ران سمت راستم هم همینطور. ولی حالت معمولی تو تخمک گذاری همون طرف تخمدان یه کم تیر میکشه. میگم شاید تخمک ازاد شده بعد لقاح هم انجام شده باشه درد هم واسه اینه. دردت شدیده یا کم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام ارغوان جان . راجب رحم سرد . من سه روز اول پریودم خونریزیم زیاده و لخته هم داره (ببخشید) ولی تا روز ۶ خونریزی دارم کمتراز سه روز اوا روز ۷هم که دیگه لکه و تمام میشه. من رحمم سرده؟ چطوریه؟
من دستورات رو 15روز انحام دادم البته بجز یکی دوتاش ولی متاسفانه امروز پریود شدم سه روز زودتر از موعد. همیشه پریودام منظم بوده چرا مامان نشدم اصلا صبور نیستم بی نهایت آدم کم صبری هستم دلم میخواد کلی گریه کنم
لطفا برا سلامت نی نیم صلوات بفرستید. ممنون.این بارداری سومم هست دوتای قبلی سقط شدن
فاطمه جان ( مادوتا) هنوز به یک ماه نرسیدیم. از شروع برنامه مگه اینکه خانم هایی که خیلی وقته اقدام هستن این ماه خبر مامان شدن بدن من که خودم از مهر به بعد میرم برا اقدام ایشالله زودتر خبرای خوب بشنویم
مامان فاطمه جان یکی از اصول تو دستور این بود که استرس نداشته باشیم و بیخیال باشیم یعنی انتظار کشیدن و استرس اینکه خدا کنه پری نیاد خودش یه عامل خیلی مهمه تو باردار نشدن حتی اگه سالمه سالم هم باشی تا زمانی استرس داری و نگرانی بارداری اتفاق نمیوفته اصلا منتظرش نباش فاطمه جان به خودت بقبولون که واسه بچه دار شدن زوده حالا اقدام کنید نشد که عیبی نداره وقت زیاد دارین. اگر هم باردار شدی خداروشکر میکنی. پریودت این دفعه چطور بود عزیزم آیا فرقی داشت با دفعات قبل یعنی درد کمتر نبود یا اینکه اگه قبل لکه بینی داشتی این دفعه هم داشتی؟ ولی اینکه این بار جلو انداختی به نظرم نشونه تغییره صبور باش تا اثرشو نشون بده. ورزش هم که انجام میدی؟
در ضمن مامان فاطمه جان بچه ها این نکته برا همه مفیده: ***مهم مهم مهم**** کلا از نظر آمادگی برای بارداری چه از لحاظ فعالیت جسمی چه تغذیه دو تا سه ماه طول میکشه که هر تغییری توی بدن نهادینه بشه. مثلا کیفیت اسپرم و تخمک شما بستگی به تغذیه و فعالیت شما در حداقل دو ماه گذشته داره. اگه تغییری میدی تو تغذیت باید صبور باشی و راه سالم بودن و پیش بگیری تا تحولات مثبت تو بدنت شکل بگیره. برای همینه که به خانم های باردار توصیه میشه سه ماه قبل از اقدام به پزشک مراجعه کنن و اگه بیماری یا مشکلی دارن رفع کنن. و یا اگه قرصی و مکملی تجویز میشه مثل اسید فولیک سه ماه قبل از اقدام تجویز میشه که اثرشو توی بدن بزاره به طور کامل. فقط با چند روز و یک ماه ایجاد تغییر منتظر اتفاق خاصی نباید بود. باید صبور باشی و به برنامه زندگی و تغذیت ایمان داشته باشی. اگه استرس و ا زخودت دور کنی مطمئنم ماه دیگه خبرای خوب میدی به ما
2706