2733
2734
عنوان

خانم هایی که دوست دارین زود باردار شین و انتظارتون تموم شه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 276987 بازدید | 4898 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ﻣﻦ ﻭاﺭﺩ 29 ﺷﺪﻡ ﻓﻌﻼ ﻛﻪ ﻫﻴﭻ اﻗﺪاﻣﻲ ﻧﻜﺮﺩﻳﻢ.ﺑﺎﻳﺪ ﻗﺒﻠﺶ ﻳﻪ ﺩﻛﺘﺮﻱ ﺑﺮﻡ ﻭاﺳﻪ ﭼﻜﺎﺏ و اﻳﻨﺎ ﺑﻌﺪ اﻳﺸﺎﻻ
خدایا بی نهایت شکرت  مادران و منتظران عزیز که همیشه دعام کردین دستتونو میبوسم بازم التماس دعا دارم
نیلایی جون پونه نعنا خوبه هرمون های زنانه رو افزایش میده. ولی به شوهرت نده برا مردا خوب نیست دم نوش نعنا. ولی عزیزم این معجون عسل و سیاه دونه و عسل و دارچین رو به شوهرت بده معجزه میکنه شوهر منم کم تحرکی داشت یک ماه نیست میخوره عالی شده.
بهار جون من 29 سالمه دو ماه پیش سقط داشتم. الان جلوگیری میکنم میخوام توی مهر برم واسه اقدام . شما هم غصه استرس نداشته باش و غصه نخور. استرس بدترین عامل ناباروریه. من بالای 36 سال دیدم تازه به فکر بارداری میوفتن. یکی از جاریم یه ماهه بچش بدنیا اومدده متولده 58 هست. خیلی هم زود باردار شد فقط تقویت کن و با آرامش برو اقدام
آخی ستاره جون عزیزم خیلی ناراحت شدم... ولی غصه نخور ایشالله به زودی مامان بشی من اسمتو تو لیست وارد میکنم عزیزم. مثل منی منم از مهر میرم اقدام. برای اینکخ نتیجه بگیری حتما همه لیستو عمل کن امیدوارم زود نتیجه بگیری. استرس هم نداشته باش
سلام ارغوان جان اسم منم بنویس,منم یه سال ونیمه اقدامم,تنبلی تخمدان واندومتریوز شدید دارم,واقعا دیگه از دکتررفتن خسته شدم,البته من برای دومی اقدام کردم ونشده هنوز
من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
2706