2737
2734

خستم...قلبم داره تیکه پاره میشه

بعد از دخترای همسایه و دخترای فامیلای دور دیروز فهمیدم دخترعموی کوچیکتر از خودمم بارداره

من دیگه هیچوقت مادر نمیشم

۴ سال صدات کردم نشنیدی

۴ سال گفتم هنوز زمانش نرسیده

۴ سال گفتم امید داشته باش زمان بندی خدا یه جور دیگس

۴سال بیبی چکای منفیمو با خط دوم تصور کردم و اینکه بعدش چه حسی بهم دست میده

۴ سال شکستم...باهر ترحم با هر حرف تمسخر یا ترحم آمیز با هر نسخه و دارو و آمپول و قرص و دکتر...۴ سال له شدم‌...

ولی من دیشب تموم شدم دیگه

بازم امید داشته باشم بگم مال من حکمته؟!

میاد به وقتش؟

کدوم حکمت؟چرا به من میرسه میشه حکمت؟

از این به بعد همه قراره برام نذری بگیرن حتی غریبه ها قراره دست ترحم بکشن رو سرم قراره بمیرم...

دیگه به هیچی امید ندارم...نخواستم نده...فقط یادت نره چقدر له شدم...من جز تو کسی رو نداشتم که ازش کمک بخوام ولی تو تنهام گذاشتی...یادت نره چی بودم و چی شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کی مشکل داره ؟

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2738
عزیزم مشکل اصلی چیه؟همسر قوی؟تنبلی نداری؟عکس رنگی رحم انداختی؟عفونت مداری؟

مشکل؟

هیچ مشکلی نیست...ولی نمیخواد که منم داشته باشم به هر حال خواسته اونه که مهمه نه من...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
دکتر رفتی؟

۴ساله

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اونجا که دیگه ناامیدی رو گذروندی و دیگه بیخیالش میشی یهو میبینی خدا دامنتو سبز میکنه....

استرس برای بچه دار شدن سمه و تو وقتی مدام تو فکرشی و استرسش رو داری قطعا نمیتونی بچه دار شی

سعی کن یه مدت برات اهمیت نداشته باشه زندگیتو بکن

با خودت بگو زنده ام که زندگی کنم حالا یا با بچه یا بی بچه‌‌‌...

💔

خداهیچ وقت بندهاش تنها نمیزاره 

امیدت به خداباشه الهی سال دیگه همین موقه بچه تو بغل کنی

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
ببخشید چندسالتونه ودلیل اینکه حامله نمیشین چیه

۲۶ نمیدونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706