2733
2734

کرایه تم ( میز / استیکر / بکگراند / ریسه بادکنک ) توی تهران چقدره . خودم میخوام یونیکورن بزنم بنظرتون قشنگه؟ 

عکس دارید . ایده دارید . نظر دارید بفرستید لطفا

من تم یونی کورن سال اول خودم درست کردم خوبم شد ولی زحمت زیادی داشت .تصمیم گرفتم هر وقت خواستم هرینه کنم برم یه آتلیه خوب هم لباس دارن هم ماکت کیک هم عکس خوشگل .راحت. مهمونی هم نمی گیرم فقط خودمونی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تم یونی کورن سال اول خودم درست کردم خوبم شد ولی زحمت زیادی داشت .تصمیم گرفتم هر وقت خواستم هرینه ...

آره مهمونی خودمونی میخوام بگیرم والا الان قرار باشه مهمونی مفصل آدم بگیره نفری سیصد هزینه هر مهمونی در میاد آخر یه کادو صد تومنی میارن با کلی منت 

2740
آره مهمونی خودمونی میخوام بگیرم والا الان قرار باشه مهمونی مفصل آدم بگیره نفری سیصد هزینه هر مهمونی ...

اره افرین زیاد بریز وبپاش کردن اشتباهه

من اینکارو کردم هم کلااااا سرپا. بودم و هیچی از تولد نفهمیدم هم کلی هزینه کرم

اره افرین زیاد بریز وبپاش کردن اشتباهه من اینکارو کردم هم کلااااا سرپا. بودم و هیچی از تولد نفهمیدم ...

آره بابا کلی خرج میکنیم هر کی هم بیاد منت کادوش رو سرمونه تا جبران کنیم خودیارو فقط میگم