2733
2734
عنوان

تورو خدا رددددد نشو بیا تو شوهرم

1075 بازدید | 68 پست

تورو خدا رد نشو بیا توووووووووووو   بچه ها شوهرم نانوایی داره پایین خونمون بعد همه زنا میان خب  مرداهم‌میان  یه زنه هست  با اینکه از شوهرم۷ سال بزرگه ولی باز  یجوری نگاش میکنه بیا و ببین شوهرمم خیلی گرمه باهمه   صحبت میکنه شوخی میکنه با این زنه هم میکنه من  واقعا  خیلی زجر میکشم نمیدونم چیکار کنم  اصلا از زندگیم متنفر شدم به مولا شوهرم فقط باهاشون شوخی وبگو بخند داره   چندین بار دعوا کردیم سر این کاراش ولی بازم همینطور اون زنه بعضی وقتا میپیچه دستو پایه شوهرم   البته اون زنه دوبارم   طلاق گرفته  فامیلمونم هست     کلا خستم هر روز  مغزم پره فکره اونقدر بد اخلاق شدم بیاو ببین چیکار  کنم 

دخترم همه هستیم و زندگیم 😘😘😘دخترم فقط به امید خودت زنده ام خستم از این زندگی 😔💥 چه کردم با خودم ک مرگو زندگی برام فرقی ندارهههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من جای تو بودم زنرو میکشیدم یه گوشه میریدم بهش

مَثلاً بِیادِ سَرِ قَبِرَمِ اَشِکِ بِریزِهِ.                                  یِهوُ پاشَمِ ازِ تَرِسِ پَشِمِاشِ بِرِیزِهِ.😇😅

به شوهرت هیچی نگو اون زنو بکش کنار بهش بگو خوشم نمیاد با همسرم صمیمی و قاطی باشی حرمت خودت نگه دار وگرنه دفعه بعد میگم یکی بیاد باهات برخورد کنه جمعت کنه 

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
یاد کتاب شوهر اهو خانوم افتادم اونم یه زنی میومد نونوایی شوهرش کم کم شوهرش صیغه ش کرد هوو اورد سر آه ...

یا خداااااا

دخترم همه هستیم و زندگیم 😘😘😘دخترم فقط به امید خودت زنده ام خستم از این زندگی 😔💥 چه کردم با خودم ک مرگو زندگی برام فرقی ندارهههههه
بشین باهاش حرف بزن تهدیدش کن ب رفتن. یا اینکع خودتم برو تو نونوایی باهاش کار کن وقتی زنه اومد محلش ن ...

جلو منم  با شوهرم  یجور بگو بخند داره بارها دعوا کردیم