2737
2734
عنوان

خرید ظرف از بانه

149 بازدید | 11 پست

کسی تازگی ها بانه رفتم 

میخوام سرویس چینی و ارکوپال بگیرم جنس خوب دارن؟؟قیمتش چطوره ؟؟با تهران خیلی تفاوت داره؟؟

نظر در مورد چینی خوب هم‌اگه دارید ممنون میشم‌بهم‌بگید من سرویس چینی رو برای دم‌دستی میخوام‌جنسش بدام‌مهمه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بلعباد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه بریم تابستون میریم  دوسال پیش رفتم سرویس قابلمه خریدم چقدرم تعریف کردولی با اینکه اینقدرم ...

ظرف هم داشتن؟؟تنوع و قیمت و جنسش جطور بود

افوض امری الی الله ان الله بصیر بلعباد  

ظروف چینی ایران از بهترینهای دنیاست. محصولات کارخونه هایی مثل زرین توی کل دنیا معروفن و مشتری دارن.

ضمنا بانه بیشتر خرده ریز و لوازم الکترونیکی داره. چون اجناس بدون وسیله وارد میشن و طبعا حمل و نقل شکستنی ممکن نیست.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2738
ببخشید جنسای بانه رو از کجا میارن بعد اصله ؟

نمیدونم از کجا میارن ولی توشون هم اصل هست هم تقلبی.یعنی باید مواظب باشی.دوستمم میگفت شوهرم اشنا داره بهش جنس اصل میدن وگرنه ممکنه سرتو کلاه بزارن

من خودم تابحال نرفتم ولی همسایمون سه تا کولر از بانه خریده بود ا جنرال طرح لبخند هر سه تاش تقلبی بود از همون اول که نصب کرد یه ماه نشده یا خراب میشدن یا گاز خالی میکردن تعمیرکار اومد گفت تقلبیه هر کاریم کنی همینه فقط باید براش خرج کنی