2752
2734
عنوان

خوب شدن حال دل

104 بازدید | 14 پست

سلام ظهربخیر من کلاآدم حساسی هستم روحیم ضعیفه الان یه سری ناراحتیا برام پیش اومده یه مدته حال دلم خوب نیست بی انرژیم مشکل خاصی ندارم اماهمش احساس خلأ میکنم. یه خانومی میگفت افسردگی داشتم باسپاسگزاری وقدرت جذب روحیموعوض کردم کسی بلدنیست بهم یادبده چطوری داخل دفتربنویسم .وچطورباقدرت جذب چیزاییوکه میخام جذب کنم.ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سناریو نویسی کن ،همون فکرای قشنگی که میکنی رو بیار رو کاغذ بنویس جوری بنویس انگار بهش رسیدی و داری ا ...

میشه نمونش اگه داریدواسم بفرسید..واینکه یباربنویسم یاهرروز

اگه به گل و گیاه علاقه داری و شرایطش رو داری  تو خونه گل نگهداری کن 

من ی مدت به خاطر مریضی کلا صفر شدم بدون روحیه 

ولی کم کم رو آوردم به گل ، با انرژی اونها منم انرژی میگیرم 

میشه نمونش اگه داریدواسم بفرسید..واینکه یباربنویسم یاهرروز

مثلااا من خونه بزرگ میخوام،مینویسم امروز توی خونه دلخواهمرمهمان دعوت کرده بودم همه از اشپزخونه بزرگم و کابینت هام تعریف میکردن موقع ناهار سفره رو پهن کردم وسط پذیرایی ،پرده پنجره رو کنار زدم نور خورشید پرت شد وسط سفره انرژی مثبتی که از خونه نورگیرم دریافت میکنم رو خیلیییی دوست دارم ،خدایاشکرت ♥️

مثلااا من خونه بزرگ میخوام،مینویسم امروز توی خونه دلخواهمرمهمان دعوت کرده بودم همه از اشپزخونه بزرگم ...

مرسی ازامروز شروع میکنم..بنظرت چقدرطول میکشه🙁

مرسی ازامروز شروع میکنم..بنظرت چقدرطول میکشه🙁

من برای رسدن ب خواسته هام اصلا زمان تعین نکردم چون معتقدم زمان بندی خدا از همه چی بهتره.اگر منتظر رسیدنی و عجله داری ننویس چون انرژی منفی خواهی داد 

من برای رسدن ب خواسته هام اصلا زمان تعین نکردم چون معتقدم زمان بندی خدا از همه چی بهتره.اگر منتظر رس ...

باشه🙁💔...برای حال روحیم مثلاچطوربنویسم ک خوبشم.دل مرده شدم انگار🙁