2733
2739
عنوان

فردا سزارین دارم

207 بازدید | 28 پست

بیمارستان  زایشگاه مریم‌کرج با دکتر ماندانا لشکری منظوری زایمان سزارین با بیحسی دارم فردا ۱۱صبح

با اینکه زایمان دوم هست خیلی استرس دارم

برام دعا کنید

منم اگه لایق باشم دعا میکنم همه حاجت دارها حاجت بگیرن

چشم انتظارها فرزند سالم و صالح و زیبا گیرشون بیاد

همه مجرد ها ازدواج خوبی بکنند

و همه زن و شوهرها بینشون صلح و صفا باشه

و امام زمان از هممون راضی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشالا زایمان راحتی داشته باشی و کوچولوت سالم بیاد بغلت 

برام دعا کن حدیث

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2738

برای منم دعا کن نی نیمو سالم بغل بگیرم. انشالله زایمان راحتی داشته باشی❤

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

انشاالله زایمان خیلی خوبی داشته باشی به سلامتی بچتو بغل بگیری حتما برات دعا میکنم صلوات میفرستم

میشه واسه کار همسرم دعا کنید اونچیزی که به صلاح خودش و ما هست پیش بیاد و شرایط جدید برامون خوب باشه

خواهش میکنم یادت نره

اسمم فاطمه ساداته

2706