2733
2734
عنوان

بهداشت زنانه

738 بازدید | 45 پست

من عفونت مکرر دارم اونم از نوع قارچی خیلی تمیزم بهداشتمم رعایت میکنم اما چند بار دارم پشت سر هم به این عفونت مبتلا میشم چند بار دکتر رفتم بعد مصرف دارد مجددا اوت کرد نمیدونم چیکار کنم دوستان لطفا پیشنهاد کنید

شما بعد سرویس با دستمال کاغذی خشک میکنید و شرت میپوشید چون خیلی از دکترا میگن شرت نپوشین با شلوار آزاد باشین خب بابا همون شلوار مگه خیس نمیشه محیط مرطوب به وجود میاره دیگه راهکار بدین دارم کلافه میشم هر کار میکنم نمیشه

خب باید حتما خشک کنی خودتو 

بدون شرت 

اگه متاهل هستی شوهرتم خیلی بهداشت رو رعایت کنه 

بیرون از دسشویی عمومی استفاده نکن 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سشوار استفاده کن خیلی خیلی خوبه برای درمان عفونت قارچی

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2731

چن سالته  

حتما شو.رت بپوش بدتره بنظرم 

بعد اینکه بعد دستشویی واژنتو خشک کن 

حموم زیاد برو 

منم قبلا مث تو بودم رعایت کردم خوب شدم نیاز ب دکتر هم نیس

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊

تو خونه دامن بپوش بدون شور ت ...خوردن چیزای شیرین مثل بستنی سنتی و نوشابه و ...محدود کن ...آنتی بیوتیک هم تا ضروری نشده نخور چون قارچها رو تقویت میکنه ...در آخر اگه خوب نشدی به دکتر بگو برات فلوکونازول بنویسه هفته ای دو تا ...

2706