2737
2734
عنوان

من بخاطر تاپیک قبلیم پشیمونم

503 بازدید | 10 پست

مشکل از خود منه نه ائمه 

خیلی کار بدی کردم اون رو تاپیک کردم.. 

اول از خدا بعد از ائمه و بعدم  از شما معذرت میخام 💔

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

میشه قفل کنی بخدا دیه مخممم نمیکشه بحث کنم دستام مغزم درد گرف 🗿الان باز همه میریزت اینجا 

آزادشو از بند خویش زنجیر را باور نکن..اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن..حرف از هیاهو کم بزن،ازآشتی‌ها دم بزن..از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکن..خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان..تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن..بر روی بوم زندگی هر چیز می‌خواهی بکش ..زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن ..تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی ..از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن ..خالق تو را شاد آفرید آزاد آزاد آفرید🕊🕊🕊🕊🕊 کسانی که میخوان با مغز پوسید خود عقایدشون تحمیل کنند لطف کنند ریپلای نکند...... میگیدزیر 18 ریپ نزنه چرا چون میترسید عقلش بیشتر از سن شما باشه 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیدونم چی گفتی اون تایپکتم نگاه نمیکنم اما اگه توهین به خدا یا ائمه کردی توبه واقعی کن خدا مهربونه میبخشه 

تا خدا بنده نواز است ب خلقش چ نیاز است💚 وطن مادر کی کجا دیده کسی مادرش بفروشه؟اگه فروشنده ای با من بحث نکنحوصله بحث با وطن فروش ندارم گزارش میزنم کاربریت بره هوا.امام صادق عليه‌السلام: اى گروه شيعيان! شما منسوب به ما هستيد؛ پس مايه زينت ما باشيد، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد.از صبح ازل تا شام ابد از کودکی ام تا سنگ لحد بی هوی علی هو هو نشود♡
2738
میشه قفل کنی بخدا دیه مخممم نمیکشه بحث کنم دستام مغزم درد گرف 🗿الان باز همه میریزت اینجا 

چطوری

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
عاقبت بخیر شی  تاپبکتو ببندی راحت تریا

میشه گزارش بزنی برا تاپیک قبلیم