2737
2739

میگه اصلا تحمل سختی ندارم 😑 حالا خونه باباش وضعش اصلا خوب نیست خالم خیلی خسیسه خیلی دو دوتا چهارتا میکنه ، بعد الان هرکی میاد یه کارمند معمولیه رد میکنه 😑 میگه با ایمان پولدار 🙁 حالا شوهر من پولدار نیست کارمنده همش میگه وای چجور تونستی با این ازدواج کنی نه خونه داره نه پول 😦حس بدبخت بودن جلوش بهم دست میده

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش میگفتی ۹۰درصد پولدارا با پولدارا میشینن عزیز،تو بشین منتظر اون ده درصد باشه که آیا بشه آیا نشه

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2728

اگ شوهرت ن خونه داره ن پول پس کجا زندگی میکنی

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740

دخترخالت متوجه نیست وقتی یه خانواده پولدار میاد خواستگاریت اوناهم باید پولدار باشن تا از پس توقعاتشون بربیان از جمله پذیرایی های انچنانی توی خونه ی درست و حسابی و بالاشهر جهیزیه کامل و... 

من خودم تجربه کردم 

خانواده همسر من پولدارن ما معمولی 

خداروشکر پدرم از قبل سرمایه کنار گذاشته بود برای من تونستیم جلوشون کم نیاریم

در من بدمی ...من زنده شوم..یک جان چه بود....صد جان منی♡

بگو آدما معمولا بخاطر جبران نداشته هاشون ازدواج میکنن، من تو زندگیم عشق نداشتم که همسرم تمام و کمال منو به خواسته م رسوند. دیگه هرکس یه معیاری داره دیگه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

چی بگم ان شاالله به دلخواهش برسه

ولی کاش بجای اینکه ارزوهای خونه پدرش رو خونه شوهر میخوایت براورده کنه میرفت پی روانشناس تا این زخمایی که دیده رو اول درمان میکرد

شاید با ارامش بهتری همسر انتخاب میکرد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

از... خر افتاده مگ؟ 

چرا حس بد؟ بیخیال بابا زندگی. خودتو بکن 

اصلا خوشبخت ترین ادم دنیا شه فقط جلوتو زر زد بگو زندگیمو دوس دارم تو برو خودتو باش جانم

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد