2737
2734
عنوان

امسال بعد دوسال برگشتم...

390 بازدید | 13 پست

آخرین باری که با خدا حرف زدم شب قدر دوسال پیش بود...

که به حاجتم دست رد زد و ازش دلخور شدم...

ترک نماز کردم...

ترک روزه...

ترک حتی یه دعا یا ذکر ساده...

همش گله بود سر زبونم...

ته ته دلم اما همیشه پیشش بود...

دلم باهاش بود...

حالا بعد دوسال...

بعد همه کج خلقیام،لج کردنام،گله هام بهش برگشتم😍

امشب که شب عزیزیه رو برای برگشتم انتخاب کردمو برگشتم...

باااالاخرههههه برگشتمممم...

دعا کنید قبولم کنه...

همینطورم حاجتمو...

خواستم بگم اگه مثه من بودی تاالان،اگه با خدات قهری،لج کردی،ازش گله داری و مدتیه باهاش سرسنگین شدی...

امشب،همین الان بهترین وقته برا برگشتت...

باورکن...

به محض اینکه سجده کردی و باتمام وجود گفتی:خدایا توبه...برگشتم پیشت...توبه از رفتنم...توبه از قهر کردنم...خدایااااا مننن برگشتمممم

اونموقع‌ست که لبخند خدا رو رو خودت حس میکنی...

التماس دعا🌹🌹🌹

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
به به چقد کیف کردم التماس دعا

عزیزید😍

محتاجیم به دعا🌹🌹🌹

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش منم برگردم💔 بعد مامانم دیگه هیچیییو قبول ندارم از خدا بدجور دلخورم چون میتونست و معجزه نکرد ...

خدا رحمتشون کنه نور بباره به قبرشون

میدونم چی میگی گلم

بددددجور درکت میکنم

اینکه میدونی میتونستو نکرد...حس افتضاحیه که با تک تک سلولام درکش کردم

ولی یادتون باشه...

مادرتونم اینو دوس نداره

مامان من که خیلی ناراحت بود از قهر من با خدا

زندگی جریان داره...

ومن تو طول این دوسال یادگرفتم جریان زندگی بی خدا واقعا و بی تعارف بگم خیلی سخته

منو شما از یه جنسیم و مشکلو گله‌مونم مشابهه...که انتظارمونو برآورده نکرده...ولی تعارف نداریم باهم؛آدم بددددد محتاج خداست!بددددجور

التماس دعا عزیزم

حتما فداتون بشم محتاجیم به دعا🙏🌹🌹🌹

خدا رحمتشون کنه نور بباره به قبرشون میدونم چی میگی گلم بددددجور درکت میکنم اینکه میدونی میتونستو ...

میدونی میفهمم قشنگ چی میگییی

ولی همششش با خودم میگم اینو که بزرگترررررین درخواستم بود و برام نکرد

پس هیچیووو دیگه ازش نمیخوام چون نمیکنه

خیلی دلم شکسته 😭

اصن خودمم ازش خواستم

گفتم یا مامانمو خووووب کن یا ببر

چرا پس از اونور حرفامو شنید

میتونست خوبش کنه

مامان من خیلیییی حیف بود 💔

بی تو با خاطره هایت چه کنممم😭مامان قشنگم🥺💔
2740
میدونی میفهمم قشنگ چی میگییی ولی همششش با خودم میگم اینو که بزرگترررررین درخواستم بود و برام نکرد ...

الهی عزیزه دلممم😔😔😔

میدونم چی میگی...وقتی میفهمی بزرگترین درخواستت مثه یه بشکن میمونه براش و نمیکنه...

ولی نمیدونی...

همون خدا تورو چقدرررر دوس داره

همونقدرم مادرتو

نمیخوام کلیشه‌ای حرف بزنم ولی شاید واقعا قسمت بوده...

تو چمیدونی...

چطور فوت شدن؟

الهی عزیزه دلممم😔😔😔 میدونم چی میگی...وقتی میفهمی بزرگترین درخواستت مثه یه بشکن میمونه براش و نمی ...

هیچی صحیح و سااالم

خیلییی یهویی درگیر سرطان شد😞 به سه ماه نکشید حالش به شددددت وخیم شد و تو بیمارستان

تنهای تنهااا فوت شد😔😔😔

یادش میافتم که ۶ روز تمااااام تو ایسیو بود 

تو یه اتاق که به هیچی دید نداشت

فقط دیواااار بود 

مامانم میگف دوس دارم راه برم

دوس دارم ادما رو ببینم 

حتی ساعت هم نداشت اتاقش 

گف برام ساعت بیارید نمیدونم اینجا زمان چجوری میگذره

وااای فرداش که ساعت بردیم

مامانم کلاااا از این رو به رو شده بود😭😭😭

نه میدید نه میشنید 

صبح همون روز شد تلللللخ ترین صبح زندگیم😔😔😔😔

خدا میتووووووونست ولی نکرد

هیچی صحیح و سااالم خیلییی یهویی درگیر سرطان شد😞 به سه ماه نکشید حالش به شددددت وخیم شد و تو بیمارس ...

الهی بمیرم عزیزه دلم روحشون شاد

خدا صبرت بده

حاله دلت خوب شه

میفهممت فداتشمو حقو کااامل بهت میدم

خیلی درک میکنم چی میگی

خوب میتونم تصور کنم

ولی تاحالا فک کردی چه بسا کسایی که ساااالها دردورنج سرطان عذابشون میده؟که چندین سال ناتوان میشن و فقط درد میکشن و اذیت میشن؟

سرطانم که لعنتی قاتل یکی دو نفر نیس...نمیشه هم گفت خدا میده؛خدا زندگی طبیعت و بدن انسان رو بر یه اصول ساخته و ازون اصول قرار نیس خارج شه...بر اثر ارث،محیط یا عوامل دیگه ممکنه اون اصول بهم بخوره و بیماری شکل بگیره

میلیونها میلیون سرطانی متاسفانه کشته میشه...و خدا نمیتونه برا یکیشون استثنا قائل بشه و برای بقیه نه

فقط میتونم بگم صبر کن

زمان درست میکنه همه چیو

برات بهترینارو آرزو دارم❤

الهی بمیرم عزیزه دلم روحشون شاد خدا صبرت بده حاله دلت خوب شه میفهممت فداتشمو حقو کااامل بهت میدم ...

ممنونم از حرف هات عزیزم♥️

برام دعا کن حتما

برای امیرزیده شدن مامانم هم دعا کن💔

ممنونم از حرف هات عزیزم♥️ برام دعا کن حتما برای امیرزیده شدن مامانم هم دعا کن💔

فداتبشم من خوشگلم

حتما عزیزه دلم محتاجیم به دعا🙏🌹🌹🌹❤❤❤

روحشون قرین رحمتون و جاشون وسط بهشت

اللهم صل علی محمد و آل محمد