2733
2734
عنوان

حاضر جوابا بیاید

130 بازدید | 15 پست

من آدم صبوری ام و همیشه بلا استثنا با همه مهربونه هیچوقت چیزی نمیگه بقیه ناراحت شن حواسم به احساسات بقیه هست 

یه دختری تو کلاسمون هست اندامش خیلی بده ( خدا منو ببخشه ولی الان یکم حرصم گرفته ازش)  بعد انگار که عقده کرده هروقت یکی بهش درباره اندامش میگه برمیگرده به من اشاره می‌کنه میگه فلانی چی ، فلانی هم همینطور ، فلانی که بدتره ( فلانی منم ) 

خدا می‌دونه چقدر خودخوری میکنم و از حرفاش آسیب میبینم اونم می‌دونه دختری نیستم که جواب بدم گیر داده بهم به نظرتون جوابشو بدم یا چی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عین خودتم ولی در این زمینه باید جوابشو بدی.. تازه میگی جوابشو بدم یا نه؟!

دفعه بعد که این و گفت بهش بگو عزیزم نیازی نیست برای توجیح بدهیکلی خودت از من مایه بزاری...

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2728

مطمئن باش توی زندگیش تاوان حرفش و رفتارشو خواهد داد

آیدان‌ ام🌝 در ستایش نور 🌙باران زده به جانم گل داده استخوانم🍃 شبی از میان اینهمه درد ، اُمید میروید🤍 ما از اُمید نوشتیم تمام کلماتمان جوانه زدند🌱 برای سلامتی امام زمانت صلوات میفرستی؟:)♥️ آرزوهایم رو به خدایی می‌سپارم که یوسف را از تهِ چاه به تخت پادشاهی رساند💛

بی ادبانس🚶🏻‍♀️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
نه اتفاقا جدیدا باهام صمیمی شده 😐 آدم سمی

پس بگو تو از خودت مایه بزار از من چرا میگی 

اندامم هرچی ک هست گوه خوریش ب تو نیومده 

رابطتم باهاش کات کن 

دختر کوردم،از جنس عشق،بر سرم شالی هست اما مردانه و تمام قد پای عشق تو ایستاده ام ❤پدرم گفت به استاد:فرزند مرا هیچ نیاموز به جز عشق❤

باید یاد بگیری از خودت دفاع کنی اونایی که حاضر جوابن حتما بد نیستن اونا هم مهربونن ولی یاد گرفتن به کسی که بهشون احترام نمیزاره احترام نمیزارن؛ من اگه جات باشم با شجاعت تمام جلوش از خودم دفاع میکنم نزار بزنن تو سرت فقط چون مهربونی

منم عین خودتم ولی در این زمینه باید جوابشو بدی.. تازه میگی جوابشو بدم یا نه؟! دفعه بعد که این و گفت ...

اخه از طرفی میگه که من همیشه میخواستم باهات دوست بشم و بازی که می‌خوام بکنن صدام میزنن برم پیششون ولی الان کم کم اوقم میگیره از اینکه آنقدر ساده بازی در آوردم که از خودشون رد شدن 

راست میگی این دفعه جوابشو میدم 🤍

بهش بگو برا آروم کردن خودت مورد خوبی( اشاره به خودت )  رو انتخاب نکردی ! تهش هم یک اخم بکن خواستی ریز و آروم برا چاشنی یک دختره ی احمق هم بگو و رد شو 😂  

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم