2733
2734

بچه ها ازتون میخام در حقم دعا کنین خدا یه فرزند سالم و صالح بهم هدیه بده 💕 

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشاالله بحق الله و بحق علی فرزنددارشی.پارسال دعای من توشب قدر همین بود خداروشکر ب مرادم رسیدم انشاالله روزی شماهم میشه

لطفا برای سلامتی تو راهیم یه صلوات مهمونش کنید. چهارمین کاربری😐بحث نمیکنم چون نمیخوام کاربری مو ازدست بدم نه اینکه حق باتویه.
انشالله به زودی عزیز دلم💙🥹

مرسی عزیزم 

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍
عزیزم خدا رادقسمش میدم به حق این شب عزیز و صاحب اون که به حاجت دلت برسی و برات ده تا صلوات و یه حمد ...

مرسی مهربونم 

بله ک میشه  الهی ب حق مولاعلی و اولادش فرزندای سالم و صالح به زودی نصیبت بشه 😍😘

مرسی عزیزم 

برا منم دعا کنید همسری خوب نصیبم بشه ب زودی

انشالله عزیزم 

انشاالله بحق الله و بحق علی فرزنددارشی.پارسال دعای من توشب قدر همین بود خداروشکر ب مرادم رسیدم انشاا ...

اخی خدا حفظش کنه ،مرسی عزیزم 

2706