2752
2734
2731
تو تاپیکم نوشتم اصلا پشتوانه نداریم همین خونه مون هم اجاره هست بعد مامانم نمیتونه جدا بشه فقط از خد ...

تو تنهانیستی هزاران نفر مثل توهستن شایدم شرایط بدتراز تو،هیچوقت ازلطف ورحمت خدا ناامید نشو ،انشالله بهترینا سرراهتون قرار بگیره

( انسانیت دین شریفیست که پیروان چندانی ندارد)🙂
ببین وقتی رسیدی اخر خط ویهو بخودت میای میبینی هیچی راحتت نمیکنه جز مرگ.من یبار تجربشو داشتم متاسفانه

چقدر ناراحت شدم ولی ای کاش کسی که دست به قتل نفس میزنه از خودش بپرسه آیا با مرگ راحت میشم

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
تموم شد الان؟؟؟ ۹ و نیم قسمت خودکشی نشون میده؟ کنجکاوم ببینم لطفا اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید دعات ...

اره تموم شد،بچه هامیگن ۹ونیم شروع میشه تکرارشونمیدونم عزیزم

( انسانیت دین شریفیست که پیروان چندانی ندارد)🙂
2706