2733
2734
عنوان

لطفا کمک کنید

60 بازدید | 12 پست

پنج روز مانده ب زایمانم صب نیم ساعت سمت راست شکمم دردگرفت هی گرفت و ول کرد بعد رفتم حموم ک برم دکتر ولی دیدم ک دیگه درد ندارم حس کردم ک یکچلو هم اب ازم اومد و الان خوبم بنظرتون میتونست وقت زایمان باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیسی پارگی کیسه آب زیاده اگه دردت ول نکرده و هی میگیره ول میکنه برو کوچولو داره میاد ولی اگه ول کرده ک ماه درده

برای تغییر مغز ها ک پوسیدن :)🌱اکانت برای دو نفره 🤭پری متاهل که عاشق بچه دار شدنه ۲۱ سالشه و پانیذ کوچولو ۱۷ ساله که دنبال شیطونی و شادیه😁دوتا خواهر دشمن هم😫 با نظر من مشکل داری ریپ نزن دلاور🤭👌🏻
خیسی پارگی کیسه آب زیاده اگه دردت ول نکرده و هی میگیره ول میکنه برو کوچولو داره میاد ولی اگه ول کرده ...

ن صب نیم ساعت درد داشتم ولی الان اثری از درد نیست 

ن صب نیم ساعت درد داشتم ولی الان اثری از درد نیست 

ماه درده پس 

برای تغییر مغز ها ک پوسیدن :)🌱اکانت برای دو نفره 🤭پری متاهل که عاشق بچه دار شدنه ۲۱ سالشه و پانیذ کوچولو ۱۷ ساله که دنبال شیطونی و شادیه😁دوتا خواهر دشمن هم😫 با نظر من مشکل داری ریپ نزن دلاور🤭👌🏻