2733
2734
عنوان

مامان بابام بچه هاشونو به یه اندازه دوس دارن اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 135 پست
خب اینم حکمتی داره که ما خبر نداریم،، خدا بنده هایی که دوست داره بیشتر امتحان میکنه🥰

اگه دوست داشتن خدایی ک من میپرستم اینه که با زجر دادن بنده هاش امتحانش کنه من دیگه این خدارو نمیپرستم🙃💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونن ک توازپس همه چی برمیای ومیدونن داداشت پس ازهیچی برنمیاد واسه همین

تو وقتی میدونی یکی از پس خودش بر میاد دیگه تولدشو بهش تبریک نمیگی؟ میری تو غذا چیزایی که بهشون حساسیت داره می‌ریزی و بعد از ۲۸ سال میگی نمیدونستم؟ وقتی کرونا میگیره بهش میگی بی‌عرضه؟ وقتی تو فشار مالی قرار میگیره بهش میگی ارزش پول که هیچی ارزش توف هم نداره؟

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
اگه دوست داشتن خدایی ک من میپرستم اینه که با زجر دادن بنده هاش امتحانش کنه من دیگه این خدارو نمیپرست ...

بی خیال، ایمانت قوی تر کن، قرآن بامعنی بخون،، بهشت وکه به همین راحتی بهمون نمیدن

2731
با پستت قادرم ۵ ساعت عر بزنم🙂💔

تازه همشو نگفتم

بیا بغلم

چرا عر

پاشو برا زندگیت بجنگ مهاجرت کن برو خوشبخت شو بزار خودشون بمونن و دردونشون

تهش هم وقتی موفق بشم هیچ اسمی از خونوادم نمیارم جایی

بی خیال، ایمانت قوی تر کن، قرآن بامعنی بخون،، بهشت وکه به همین راحتی بهمون نمیدن

بهشتی وجود نداره من تا پارسال روزه میگرفتم قران میخوندم نماز میخوندم ولی امسال اولیت سالیه ک ی روزشم نگرفتم‌و دیگه هم‌نمیگیرم و نمازم نمیخونم💔خدایی که با ی طلسم که ی بنده دیگش در حد کس دیگه ای میکنه کاری میکنه بندش بمیره و سرنوشتش عوض بشه چه خداییه؟! ول کن این بحث ب جایی نمیرسه فقط میدونم زده شدم از خدا و این دین بی دین🙂

همه‌شون پسراشونو بیشتر دوست دارن

اره نمیدونم یه آنتن داشتن چرا باید انقد عزت و احترام بده به یه نفر که حتی وقتی توهین میکنه بازم احترام بگیره

تازه همشو نگفتم بیا بغلم چرا عر پاشو برا زندگیت بجنگ مهاجرت کن برو خوشبخت شو بزار خودشون بمونن و ...

من از خانوادم شاکی نیستم اتقاقا خیلی پشتمن و عاشقانه دوسشون دارم این حس دوست داشته نشدنو هیج وقت تجربه نکردم چون تک فرزندم من از خدا شاکیم همون خدایی ک میگه مهربانع و همه بنده هاشو دوست داره💔

یکی از دلایلی که دلم نمیخواد دومی رو بیارم همینه مگه میشه پیتزا و قرمه سبزی رو یه اندازه دوست داشته ...

فدای درک و شعورت بشم من 

خدایا شکرت تک فرزندم😐😐😐😐هیچ وقت تو زندگیم دوست نداشته شدنو تجربه نکردم به خلطر همین هیچ جوره نمی ...

منم تا وقتی تک فرزند بودم حس تورو داشتم

ببین

حواست باشه هیچوقت به بچه های کوچیک دست نزنی چون یک آن ممکنه با خودشون فکر کنن بچه دوست داری و سرخر وارد زندگیت کنن😂 برای من همینجوری اتفاق افتاد دقیقا🥲

منم تا وقتی تک فرزند بودم حس تورو داشتم ببین حواست باشه هیچوقت به بچه های کوچیک دست نزنی چون یک آن ...

دقیقا بابام قصدشو داشت وووووووووو خداروشکر مامانم مخالف صد در صدیه این قضیس گفتم بهشون ب خدا اگه ی بچه بیاد تو این زندگی میکشمش😂دیک ترسیدن خداروشکر سنشونم رفته بالا دیگ فک نکمم اصا بتونن بیارن بابام ۵۵ سالشه

منم مادرم برادرام وبیشتر از من وخواهرم دوست داشت ودر حق ما دونفر کم کاری کرد،که باعث اتفاقاتی شد که ...

بمیرم الهی

پیش تراپیست رفتی؟ چون منم ضربه های عاطفی سنگینی خوردم اگه حل نشده باقی بذاری یه عمر باید با دردش زندگی کنی و این خیلی سخت میکنه همه چیو

بهشتی وجود نداره من تا پارسال روزه میگرفتم قران میخوندم نماز میخوندم ولی امسال اولیت سالیه ک ی روزشم ...

هر جور خودت سلاح میدونی، ولی اینو بدون من از بچگی تا الانم یه سختی هایی کشیدم که بقیه به حالم گریه میکردن،، سختی زیاد کشیدم به خصوص تو چهار سال از زندگیم،، ولی هیچ وقت ایمانم ازدست ندادم،، خدا رو شکر الان چند ساله یه زندگی خوب دارم، همسری که به شدت بهم احترام میزاره ودوستم داره، دوتا بچه یه دختر ویه پسر که عاشقشونم، درضمن آخرتم هم حفظ کردم،، به هر حال بهترین ها برات آرزو دارم🥰