2752
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم

269 بازدید | 21 پست

نمیتونم روزه بگیرم صبحانه که میخورم زهرمارم میشه که الان همه روزه ان من دارم میخورم حتی گاهی خودمو زجر میدم.دیرتر غذا می خورم.هم دیابت دارم هم فشار خون.داروهم میخورم داروی دیابت و فشارخون و چربی خون.قرص معده ناشتایی میخورم بچه ام شیر میدم بچه ام یکسال ویک ماهشه.همه میگن تو نگیر یا نباید بگیری اما خودم دوست دارم بگیرم اما نمیتونم گرسنه میشم تعادل مو ازدست میدم چون داروی قند میخورم.قند خونم میافته خیلی سریع گرسنه میشم .والبته عصبی.چیکارکنم.البته میدونم اینجا نباید سوالمو بپرسم که بگیرم یانه من فقط حرف دلمو گفتم عذاب وجدانمو

عزیزم شما با این شرایطت اصلا روزه بهت واجب نیست

میخوای خدا نکرده خودتو به کشتن بدی 

اسلام به ذات خود ندارد عیبی♥️.                                                              هر عیب که هست از مسلمانی ماست😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد از اینکه خوب شدی بگیر در حالی که دیگران می خودن اون موقع فکر کنم خوشحالیت بیشتر

💔افسوس که این مزرعه را آب گرفته ، دهقان مصیبت زده را خواب گرفته ، افسوس از این عمر گرانمایه که بگذشت ، ما از سر تقصیر وخطا در نگذشتیم

منم شیر میدم روزه میگیرم

امروز پریود شدم اگه نمیشدمم میخوردم حالم خیلی بد میشه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

واقعا وقتی قندت میوفته عصبی میشی؟🥺

شوهر منم دیابت داره انسولین میزنع وقتی انسولین بزنه یهو قندش میوفته 

میگه قندم میوفته عصبی میشم فکر کردم الکی میگه🥺🥺

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
منم شیر میدم روزه میگیرم امروز پریود شدم اگه نمیشدمم میخوردم حالم خیلی بد میشه 

عزیزم خب شما هم به خودت و هم به نینیت ظلم میکنی 

خدا بخشیده شما هم یکم کوتاه بیاین

اسلام به ذات خود ندارد عیبی♥️.                                                              هر عیب که هست از مسلمانی ماست😞
عزیزم خب شما هم به خودت و هم به نینیت ظلم میکنی  خدا بخشیده شما هم یکم کوتاه بیاین

آره دیگه من افت فشار دارم 

ولی تاالان دومین روزمه میخورم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
منم شیر میدم روزه میگیرم امروز پریود شدم اگه نمیشدمم میخوردم حالم خیلی بد میشه 

بچت چند وقتشه؟ من دخترم 10 ماهشه خیلی دوست داشتم بگیرم ولی از بس گفتن نگیر بچت گناه داره جرات نکردم، فقط دیروز و انروز و فردا روزم اونم ب کسی نگفتم ک نه نیارن توش

بار خدایا ! از تو آمرزش میطلبم برای هر گناهی که بر من نوشته شد به خاطر پرخاشگریم با تو در هنگام نرسیدن روزی و به خاطر رفتن از در خانه ات به سوی بندگانت همراه با تضرع واظهار خضوع و کوچکی در نزد آنان درحالی که کلامت  را در کتاب متینت به گوشم رسانده بودی که ”آنان برای پروردگارشان اظهار خضوع و تضرع نکردند ًپس بر محمد و آل محمد صلوات فرست و این گونه گناهم را بیامرز ای بهترین آمرزندگان!
2706