2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از فامیلامون پیشش عمل کرده بدنیست خوبه البته هنوز اولشه خیلی مشخص نیست ورمش بخوابه بهتر میشه ولی لطفا پیش دشتی عمل نکن اولا که من شنیدم الان دیگه خودش عمل نمیکنه میده به دستیارش خودش موقع عمل میاد چک میکنه دوما اینکه همه رو به شدددتتتت فانتزی و بد عمل میکنه یعنی بعضیا فانتزی عمل میکنن خوب میشن ولی این ازوناس که از سوراخای بینی تا مغز طرف معلومه من هرکیو دیدم پیشش عمل کرده اینجوری بودن که سلیقه من نیست اصلااا

یعنی همه تو پیجشون کارای خوب و با ادیت میزارن این حتی کارای توی پیجشم با هزارجور فی لتر قشنگ نیستن

البته میگم سلیقه ایه ولی من دو نفرو دیدم باهاش عمل کردن اصلا خوب نشدن

یه صد امید نشاندیم نهال آزادی...🌱 کاربر قدیمی تعلیق شده به علت بی عدالتی...
2731
یکی از فامیلامون پیشش عمل کرده بدنیست خوبه البته هنوز اولشه خیلی مشخص نیست ورمش بخوابه بهتر میشه ولی ...

مرسی عزیزم 

یکی از فامیل های مامانم رفت زاهدان پیشش عمل کرد خیلی بد عمل کرده من میخام طبیعی عمل کنه و مشکل نداشته باشم ولی نمی‌دونم دکتر صفری خوب هست یا نه؟دکتر محمودی اومدم گفت عمل نمیکنم خیلی خوب نمیشه ولی دکتر صفری عکس فرستادم گفت ۴۰درصد تعغیر؟

مرسی عزیزم  یکی از فامیل های مامانم رفت زاهدان پیشش عمل کرد خیلی بد عمل کرده من میخام طبیعی عم ...

این فامیلمون میگم رفته پیش صفری خوب شده ولی هنوز ورم داره بینیش قطعا بعدا بهترم میشه محمودیم یکی از دوستام رفت با اینکه بینیش استخونی بود و عملش راحت تر بود این خیلی خوب درش نیورد یعنی اصلااااا تغیرش نداد چون بینیش قوز داشت و عقابی بود الان پشتشو صاف کرده ولی همچنان عقابیه

البته فکر کنم دکتر خوبیه چون زیاد اسمشو شنیدم ولی برای دوستم این مورد پیش اومد

این فامیلمون میگم رفته پیش صفری خوب شده ولی هنوز ورم داره بینیش قطعا بعدا بهترم میشه محمودیم یکی از ...

مرسی عزیزم لطف کردی 

سعی دارم برم تهران پیش دکتر بصام اگه شوهرم راضی نشد همین کرمان عمل میکنم 

مرسی عزیزم لطف کردی  سعی دارم برم تهران پیش دکتر بصام اگه شوهرم راضی نشد همین کرمان عمل میکنم& ...

اره تمام تلاشتو بکن بری تهران اونجا دکتراش خیلللیی حرفه ای تر و باسواد ترن من خودمم تهران عمل کردم با دکتر میلانی بینیم طبیعیه

2738
اره تمام تلاشتو بکن بری تهران اونجا دکتراش خیلللیی حرفه ای تر و باسواد ترن من خودمم تهران عمل کردم ب ...

بینی‌تون گوشتی بود؟میشه عکس بفرستین؟امسال عمل کردین ؟هزینش چن شد 

ببخشید خیلی سوال پرسیدم 🫠

بینی‌تون گوشتی بود؟میشه عکس بفرستین؟امسال عمل کردین ؟هزینش چن شد  ببخشید خیلی سوال پرسیدم 🫠

بله گوشتی با پوست ضخیم بود روزی که رفتم مشاوره دکتر گفت بینیای گوشتی خیلی تغیر نمیکنن هرچقدرم من غضروفو کوچیک کنم درنهایت چون پوستشون ضخیمه خیلی ظریف و عروسکی درنمیاد من چون خودمم نمیخواستم فانتزی بشه قبول کردم البته دکتر میلاننی کلا سبکش طبیعیه چون اولیتش سلامت اعصاب بینی و بویایی و ایناس و میگه فانتزی خیلی اسیب میزنه ول دیگه خیلی بهش اصرار کنی و سر عمل ببینه بینیت مشکل نداره برات نیمه فانتزی درمیاره الان بینیم خیلی خوب شده ولی هنوزم ورم داره بعضی وقتا بزرگتر میشه بعضی وقتا کوچیک تر ببخشید نمیتونم عکس بدم

شهریور عمل کردم هزینش شد 40 تومن