2733
2734
عنوان

تاپیک یادگاری

103 بازدید | 9 پست

سلام دوست جونیا 

من ۱۲ساله که ازدواج کردم و یه مدت فک میکردم مشکل از منه البته من پلی کیستیک هستما ولی طی همین چهار ماه فهمیدیم همسرم واریکوسل داره و عملش کردن موفقیت آمیز بود ولی هنوز تعداد اسپرمش کم بود. 

شب قدر خیلی حال عجیبی داشتم که قرآن رو برداشتم و به خدا گفتم بهم بگو مامان میشم امسال یا نه؟!

قرآن رو باز کردم و صفحه ی ۳۲۹ قرآن برام اومد که خلاصه ی معنای آیه های اون صفحه این بود که حاجتم برآورده شده و بچه دار میشم،

من به وعده ی خدای مهربونم ایمان دارم،😌

یه روز میاد که میگم دیدی خدا بهم بچه داد😌🥺🥰🙂

خدا حاجت دل همه رو بده و دامن اونایی که ارزوی بچه میکشن رو سبز کنه به حق این روزها و شب های عزیز

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم مشکل شما رو دارم و بااین تفاوت ک همسرم عمل نکرده میخوام برم آی یو آی

منم نوبت ای یو آی داشتم ولی دکترم گفت فایده نداره بهتره عمل کنی بعد اقدام کنی

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰
پس باید بازم صبر کنم😪

را عمل نمیکنین؟گرید چنده واریکوسل همسرت؟

2740
فک کنم گرید ۱ فعلا دارو داده میخوره گفته بدون عمل خوب میشه

آهان گرید یک رو میشه کنترل و درمان کرد با زالو درمانی هم میتونید نتیجه بگیرید