2752
2734
عنوان

خیانت نامزدم:)

562 بازدید | 61 پست

بچها توروخدا بگین چیکار کنم من خیلی بی تجربه و کم‌سن و سالم ۱۹ سالمه :)

۲۸ اسفند عقد کردیم یشب کنارهم بودیم اشتباهی اسممو گفت فاطمه ! من همونجا قهر کردم گفتم فاطمه کیه؟؟ گفت اگه فکر بد کنی مدیونی و از دهنم پریده

دوشب پیش خواب بود گوشیشو برداشتم رفتم تو روبیکا دیدم با یه فاطمه نامی چت کرده البته حس میکنم قبلش پاک کرده بود چون دوتا پیام بود نوشته بود سلام خوبی اونم بلاک کرده بود نامزدمو  ( چت مال قبل عقد ما بود بهمن فکر میکنم) 

آیدی طرف رو حفظ کردم دارم پیجشو ولی هیچکار نکردم

از همون روز که روبیکا رفتم حال خوبی ندارم توروخدا کمکم کنید چیکار کنم 😔😔 هنوز یک ماه رد نشده از عقد!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مال قبل هست دیگه اون زمان ک باهاش نبودی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

این اسمش خیانت نیس.مربوط ب گذشتشه

کتاب بخونید⁦☂️⁩       اگه من باهاتون بحث کردم بدونین اطلاعاتم در اون زمینه کامله و تا تهش جوابتونو میدم. گفتن نمیدانم نیمی از علم است.وارد هر بحثی ک دانشش رو ندارین نشین

خب میگی تاریخ مال قبله 

گذشته شو کنکاش نکن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

اهل کجایین 

رسم و رسوماتتون چیه؟ 

برو به دختره پیام بده بگو تو کی هستی 

بعدم روک باشه با اون نامزدت

البته هم که اگ مال قبله اصلا پیشو نگیر و پیگیر نباش 

زندگیت خراب میشه با این چیز بی ارزش

"دختری‌کاملا‌درونگرا‌و‌دیوانه‌اماعاقل"                                      ⁂مبتلابه‌مقداری‌حس‌ششم⁂                                                      🖤Xxxtentacion🖤                                                         🤘🏻شیطان‌شرور‌نیست🤘🏻
2706