2733
2734
عنوان

دست پسرم سوخت کمککککککککک خانما

302 بازدید | 14 پست
چای داغ روی پاش ریخت خیلی بد جور شده ،بردمش درمانگاه پانسمان شد ،بهتر میشه ؟کی ؟؟؟ خیلی پوستش قرمزه ،خودم پانسنان الان عوض کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عسل رو روزی یکیار بمالی کافیه... من پای خالم از رون به پایین تا مچ با آب سماور سوخته بود فقط با عسل مداوا کرد.... اما باز از خانومایی که کوچولو دارن و خودشون تجربه ی درمان کمک بگیر بهتره
مگر می شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد.... خدای دانه های انارررر......؟؟؟؟
من اول ماه رمضون داشتم حلوا میپختم شهدش داغ داغ بود چن قطره ریخت رو پام جای همون چن تا تاول زد بعد که باز شد تاولاش هرچی میذاشتم از سوزشش کم نمیشد دورش ملتهب شده بود و درد میکرد عسل گذاشتم آب رو آتیش بود
من یه ماه پیش دستم بدجور سوخت. در زودپزو عجله کردم باز کردم غذا ریخت رو دستم. 10 روز با پماد آلفا پانسمان میکردم. خییییییلی عالی بود، الان هنوز قرمزه ولی اونجور که دست من سوخت گفتم گوشت اضافه میاره! ولی خداروشکر خیلی زود خوب شد. تا چند وقت دیگه هم قرمزیش برطرف میشه انشاالله
آلفا بزن خیلی زود خوب میشه
نبضهای زندگی من همسرم، دخترم و نینی تو دلم... خدایا مواظب سه تایی شون باش... آمین
2706