2733
2734
عنوان

سوال مهم

84 بازدید | 14 پست

اگه رابطه از پشت باشه اما تحمل نکنی

ممکنه مایه منی بره داخل بدن باردار بشی

این سوال دوستمه من گفتم نه نیست

من یه خانوم متاهل و عاشقه همسرم هستم و خوشبختی به این میبینم که باهم دیگه به آینده مون برسیم  

نه

رحم این وره

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی دقیقا شفاف نگفتی 

میگم از پشت مایه بریزه تو بدن رحمش

من یه خانوم متاهل و عاشقه همسرم هستم و خوشبختی به این میبینم که باهم دیگه به آینده مون برسیم  
مایع منی از پشت هرچقدرم داخل بریزه هیچ اتفاقی نمیوفته

از باسن ممکنه بریزه تو رحم بره

2738
ولی اگه مطمئنه فقط اون پشت ریخته بوده دیگ نگران نباشه ولی ممکنه بریزه بیرون زود بره تو رحم فاصله ای ...

آخه میگه طول نکشیده بعد تحمل نکرده 

آخه واژنش باز نیست بخاد آب بره توش بدون دخول

آخه میگه طول نکشیده بعد تحمل نکرده  آخه واژنش باز نیست بخاد آب بره توش بدون دخول

ببین پس چیزی نمیشه دیگ من تضمین میکنم ولی باز بسته بودن ربطی نداره فقط بگو بیشتر رعایت کنه کا ن دوم بهترین راهه

ببین پس چیزی نمیشه دیگ من تضمین میکنم ولی باز بسته بودن ربطی نداره فقط بگو بیشتر رعایت کنه کا ن دوم ...

باشه عزیزم

2706